» کانال تلگرام

» 09193521954 

دفاتر ایران، دبی، ونکور کانادا آماده دریافت سفارشات مهاجرتی شما میباشد

 

پنل تکمیل مدارک و رسید
راهنمای تکمیل پرونده جدید یا تمدید
خبر و مطالب جدید "وبلاگ"
رضایت صد درصدی
مشترک شوید

جهت اطلاع از آخرین خبرها و پیوستن به کانال تلگرامی اینجا را کلیک کنید.

آی دی چت تلگرامی: ustravel@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

https://www.instagram.com/mohajerjan/

تقویم لاتاری گرین کارت
پذیرش مدارک همه ماهها
باز شدن سایت اداره مهاجرت برای ورود ثبت نامها شامگاه 11  مهر تا 16  آبان
موجود شدن رسید در پنل ثبت نامی مشترکان آبانماه
به روز آوری مدارک شهریور ماه
نتیجه 15 اردیبهشت

در صورت واریز زودتر هزینه کمتری می پردازید. این تقویم بر اساس قوانین فعلی و همچنین روال سالیانه بوده و هر گونه جزئیات و تغییرات در سایت اعلام می شود.
تغییر رمز
طبق روال معمول از کلیه کاربران محترم خواهشمند است دو نکته را مد نظر داشته باشند:

1-رمز کاربری خود را بصورت دوره ای تغییر دهند و چون میزبانی این سایت (هاستینگ) نیز تغییر یافته بهتر است این عمل اکنون انجام شود.
2- رمزی که انتخاب می کنید به هیچ رمز دیگر شما بخصوص اکانتهای مهمتان مثل ایمیل و ... یکی نباشد و اگر یکی بوده هر چه سریعتر هر دو رمز را تغییر دهید.

نکات بالا موارد امنیتی عمومی است که لازم دیدیم با توجه به افزایش آسیبهای اینترنت به شما آموزش داده و یاد آور شویم.
تماس
خدمات مشاوره آغاز زندگی در آمریکا

خدمات مشاوره آغاز زندگی در آمریکا پس از لاتاریبعد از مصاحبه و دریافت ویزای آمریکا و در هنگام رفتن و ورود سئوالات فراوانی دارید که پاسخ به آنها ضروری است.

همچنین مواردی است که باید بدانید تا سفر شما با کمترین استرس و هزینه انجام شود.

پس:

تا تجربه و دانش وجود دارد چرا با سعی و خطا نمودن بیجا، وقت و هزینه خود را تلف می کنید؟

آیا می خواهید با زبان کسی که دیروز جای شما بوده  و الان داخل آمریکا ساکن است همه تحربیات را بدانید و ریزه کاریها را بیاموزید؟

*******

 

چه افرادی می توانند از این خدمات مشاوره استفاده نمایند؟ کلیه افراد در هر جای دنیا. ایران، آمریکا و غیره... اما بطور ویژه مربوط به افرادی است که برای اولین بار به آمریکا مسافرت می کنند. بخصوص افرادی که از طریق گرین کارت مهاجرت می کنند و به ویژه برندگان لاتاری گرین کارت.

به چه صورت مشاوره انجام می شود؟ بصورت مشاوره تلفنی با آمریکا.(ممکن است امکانات اسکایپ و غیره نیز امکان هماهنگی داشته باشد)

مشاور چه کسی است و در کجا ساکن است؟ مشاور محترم ما از اشخاص محترمی است که خود از طریق ویزای گوناگونی لاتاری برنده شده و جزو مشتریان قابل اعتماد و تحصیلکرده دی وی فوریو بوده که الان در آمریکا ساکن است. ایشان خود همه مراحل را عملاً طی نموده و همچنین به دلیل علاقه زیاد، اطلاعات بسیار زیادی را در این راه کسب نموده است و راهنمای بسیار مناسبی می تواند محسوب شود. شما می توانید از زمان ورود به آمریکا تا کارهای مختلفی که برای زندگی لازم است را از ایشان جویا شوید.

برای دریافت این خدمات مشاوره چگونه اقدام نمایم؟ لازم است در ساعات مشخص شده با ما تماس بگیرید تا  هماهنگی بعدی انجام شود. شما می توانید از ایران و آمریکا برای درخواست مشاوره اقدام نمائید.  هزینه مناسب ما به دلیل تمایل مشاور محترم به هموطنان خویش امکان پذیر شده است. مشتریان ثبت نام یا خدمات برندگان ما از تخفیف بهره مند می شوند.

 

 

لینک ثابت