» کانال تلگرام

» 09193521954 

دفاتر ایران، دبی، ونکور کانادا آماده دریافت سفارشات مهاجرتی شما میباشد

 

پنل تکمیل مدارک و رسید
راهنمای تکمیل پرونده جدید یا تمدید
خبر و مطالب جدید "وبلاگ"
رضایت صد درصدی
مشترک شوید

جهت اطلاع از آخرین خبرها و پیوستن به کانال تلگرامی اینجا را کلیک کنید.

آی دی چت تلگرامی: ustravel@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

https://www.instagram.com/mohajerjan/

تقویم لاتاری گرین کارت
پذیرش مدارک همه ماهها
باز شدن سایت اداره مهاجرت برای ورود ثبت نامها شامگاه 11  مهر تا 16  آبان
موجود شدن رسید در پنل ثبت نامی مشترکان آبانماه
به روز آوری مدارک شهریور ماه
نتیجه 15 اردیبهشت

در صورت واریز زودتر هزینه کمتری می پردازید. این تقویم بر اساس قوانین فعلی و همچنین روال سالیانه بوده و هر گونه جزئیات و تغییرات در سایت اعلام می شود.
تغییر رمز
طبق روال معمول از کلیه کاربران محترم خواهشمند است دو نکته را مد نظر داشته باشند:

1-رمز کاربری خود را بصورت دوره ای تغییر دهند و چون میزبانی این سایت (هاستینگ) نیز تغییر یافته بهتر است این عمل اکنون انجام شود.
2- رمزی که انتخاب می کنید به هیچ رمز دیگر شما بخصوص اکانتهای مهمتان مثل ایمیل و ... یکی نباشد و اگر یکی بوده هر چه سریعتر هر دو رمز را تغییر دهید.

نکات بالا موارد امنیتی عمومی است که لازم دیدیم با توجه به افزایش آسیبهای اینترنت به شما آموزش داده و یاد آور شویم.
تماس
هزینه و تخفیف ها

هزینه و تخفیفات

 

به شما توصیه می شود مطالب زیرجدول تعرفه را مطالعه فرمائید.

جهت دریافت هزینه سایر خدمات (بعد ازقبولی و غیره) با مرکز تماس بگیرید. جدول زیر،هزینه یک ثبت نام نیست بلکه با این هزینه شما از خدمات جامع ثبت نام بهره مند می شوید(مطالعه لیست خدمات ثبت نام).

 

لطفاً از فرصت استثنائی تخفیفات بالای زیر جهت بهره مندی از خدمات ارزان و جامع خود و خانواده خود استفاده نمائید.

 

بمنظور از دست ندادن فرصت های تخفیفی، ابتدا واریز نموده و سپس در فرصت بعدی پرونده خود را طبق راهنما تکمیل فرمائید.

مشترکان از سال ششم (در صورت ثبت نام 5 دوره متوالی) به بعد لطفا با تخفیف 70 درصدی نسبت به تعرفه مشترکین جدید واریز نمایند.
 

 

یک بخته: مجردی، بیوه، مطلقه

دو بخته: متاهلی، دو ثبت نام

 

مشترک جدید

مشترک قدیم

مشترک جدید

مشترک قدیم

   

بدون تخفیف

با تخفیف

(قابل پرداخت)

بدون تخفیف

با تخفیف

(قابل پرداخت)

 

بدون تخفیف

با تخفیف

(قابل پرداخت)

بدون تخفیف

با تخفیف

(قابل پرداخت)

   

به تومان

به تومان

  یکساله *

70،000

47000

70،000

37000

170،000

77000

170،000

67000

هر فرزند

15،000

10000

15،000

10000

25،000

20000

25،000

15000

مثال محاسبه هزینه: هزینه یک خانواده (مشترک جدید) سه نفری(پدر، مادر و یک فرزند)  شامل جمع ردیف "دوبخته جدید با تخفیف"  + به علاوه هزینه هر فرزند در دریف "دو بخته با تخفیف" می باشد.

رزرو چند دوره : می توانید چند دوره آینده را با هم سفارش دهید به توضیحات زیر توجه نمائید.

مشترکان از سال ششم (در صورت ثبت نام 5 دوره متوالی) به بعد لطفا با تخفیف 70 درصدی نسبت به تعرفه مشترکین جدید واریز نمایند.
به ازای اشتراک در کانال تلگرام تخفیف بگیرید .

می خواهید تخفیف بیشتر بگیرید؟ دو فرمه یا معرفی ما به دوستانتان. مطالب زیر را بخوانید.

 

 

جهت واریز هزینه بصورت آنلاین به پورتال بانکی رسمی، باید به پنل خود وارد شده و در قسمت مالی روی "پرداخت هزینه" کلیک نمائید. در صورت تمایل به واریز کارت به کارت و ... تماس بگیرید.


 

 

توضیحات جدول تعرفه ثبت نام


مقررات داخلی واریز وجه: در صورت عدم انجام مراحل ثبت نام، استرداد وجه طبق مقررات داخلی پیش بینی شده است(مطالعه جزئیات بیشتر).

تعداد سال: یکساله یعنی فقط یک دوره یا یکسال ثبت نام می شوید. دو ساله یعنی علاوه بر امسال در سال آینده نیز بطور اتوماتیک ثبت نام می شوید.

بسته یک بخته چیست؟ این بسته مخصوص افراد مجرد یا (مطلقه / بیوه /جدا از همسر) میباشد. با انتخاب این بسته شما فقط یک بار در قرعه کشی شرکت داده خواهید شد. در واقع شما فقط یک شانس برای برنده شدن خواهید داشت. به این عزیزان یکعدد کد تائیدی و رسید اداره مهاجرت آمریکا در هر سال تحویل داده می شود.
بسته دو بخته چیست؟ ویژه افراد متاهل: افراد متاهل به عنوان همراه همسر بهمراه فرزندان زیر 21 سال می توانند در قرعه کشی شرکت کنند. در واقع متاهلین دارای 2 شانس یعنی 100 درصد شانس بیشتر، میباشند. به این عزیزان دو سری کد تائیدی و رسید اداره مهاجرت آمریکا تحویل می شود.

ثبت نام فرزندان:- فرزندان زیر 21 سال همراه با والدین (بسته دو بخته) ثبت نام می شوند اما ذکر نام و مشخصات آنها مثل همه افراد در فرمها الزامی بوده و در صورت قبولی والدین برای آنها نیز گرین کارت صادر می شود.

مشترک جدید و قبلی: مشترک جدید به شخصی گویند که برای اولین بار است اینجا سفارش ثبت نام می دهد اما مشترک قبلی سال قبل پرونده داشته و پین کد دارد و فقط تمدید ثبت نام را دارد.

ثبت نام چند ساله: با تخفیف به نسبت تعداد سنوات امکان پذیر است. لطفاً به قسمت "تخفیف" انتهای همین صفحه مراجعه شود.

 - در صورتیکه شخص در هر سال قبل از سال پنجم برنده شود میزان هزینه باقیمانده وی از هزینه سایر خدمات بعد از قبولی کسر می شود.

- در صورت تغییر مقررات مهاجرت به شیوه لاتاری یا هر عامل متغیر دیگر که از قدرت ما خارج است، شخص می تواند از سایر خدمات ما تا سقف هزینه باقیمانده استفاده نماید. بدیهی است نظر به اینکه آماده سازی پرونده باعث مستهلک شدن مقدار زیادی هزینه خواهد شد لذا استرداد هزینه در کمتر از سی روز پس از واریز، تابع "مقررات داخلی" است که در صفحه مربوطه درج شده است.

 

 

 

بیشتر تخفیف بگیرید

معرفی کنید و هدیه بگیرید

مشتریان گرامی ما که سرویس ما را به شخصی معرفی نمایند و وی در این مرکز ثبت نام نماید از طرف مرکز 10هزار تومان هدیه گرفته و همچنین به شخص معرفی شده5000 تومان تخفیف ثبت نام تعلق می گیرد.

 

تخفیف گروهی

در صورتیکه با مساوی یا بیستر از دو فرم همزمان واریز نمائید، ده هزار تومان تخفیف می گیرید. مثلاً شما و دوستتان با هم بخواهید هزینه واریز کنید به هر کدام ده هزار تومان تخفیف تعلق می گیرد و اگر قبلاً واریز نموده باشید به ازای هر نفر 10 هزار ت نقدی واریز می شود.

 

تخفیف ثبت نام چند ساله

ابتدا هزینه تمام شده را طبق جدول بالا محاسبه و سپس تخفیف جدول زیر را در آن لحاظ نمائید.

بعنوان مثال ثبت نام هزینه سه سال ثبت نام جهت دو بخته با یک فرزند بصورت زیر محاسبه می شود:

فرضاً هزینه ثبت نام از جدول بالا 60 هزار تومان ضربدر سه که برابر 180 هزار تومان سه سال است، میزان تخفیف طبق جدول زیر، 15 درصد که می شود 180 ضربدر 85 تقسیم بر صد که قابل پرداخت آن می شود: 153000 تومان. یعنی مادامیکه برنامه لاتاری برگزار شود، ما بمدت سه سال متوالی ثبت نام را بصورت کامل، همراه با به روز آوری و استاندارد سازی توسط ما انجام می شود.

تعداد سال

دو ساله

سه ساله

چهار ساله

پنج ساله

درصد تخفیف

10

15

20

25

 

 

سئوالات قبل از واریز

- آیا در قبال واریز هزینه، رسید به دستم می رسد؟ بله. همه پرداختها در پورتال رسمی بانک انجام می شود و رسید و صورتحساب همزمان برای هر پرداخت حتی پرداخت ناموفق به ایمیل شما ارسال می شود. رسید و کد تائیدی ثبت نام هم که ارائه می شود.

- در قبال هزینه واریزی چه خدماتی می گیرم؟ مرکز ما با ارائه لیست، خدماتی را در ازای هزینه دریافتی متقبل شده است. بطوریکه میتوان گفت ما برای ثبت نام معمول هزینه نگرفته و آنچه می گیریم در ازای "خدمات ثبت نام" است. هر چند تنظیم فرمهای ثبت نام و ثبت نام صد درصد صحیح با سابقه و تجربه درخشان مرکز برای شما انجام می شود. بطور خلاصه میتوان گفت شخصی که این مرکز را انتخاب می کند با شخصی که در کافی نت و جای دیگری ثبت نام می کند تفاوت زیادی در "خدمات" دارد. مثلاً در مرکز ما کلیه امور ثبت نامی، رسید و کد تائیدی، استعلام نتیجه قبولی انجام شده، سپس در صورت قبولی شخص با  تخفیف کلیه امور بعد از قبولی وی تا رسیدن به آمریکا انجام می شود. در صورت عدم قبولی نیز درسالهای بعدی بموقع اطلاع رسانی و با تخفیفات بسیار خوب تمدید ثبت نام شده و از دوره ششم به بعد هم با هفتاد درصد تخفیف تا قبولی ثبت نام می شود.

-یکی از مزیت های ثبت نام از طریق شما، استفاده از خدمات پس از قبولی با پنجاه درصد تخفیف و بدون نوبت عنوان شده است، بیشتر توضیح دهید؟  همانگونه که در قسمتهای مربوط به خدمات بعد از قبولی بیان شد، این مرکز سالهاست خدمات بعد از قبولی تا رسیدن به آمریکا را نیز ارائه می دهد. اولاً ظرفیت این خدمات محدود است و تعداد مشخصی در هر سال پذیرش داریم. اما برندگان ثبت نامی مرکز بدون نوبت و محدودیت پذیرش می شوند. ثانیاً پنجاه درصد تخفیف خدمات می گیرند. بعنوان مثال اگر هزینه خدمات بعد از قبولی یک پرونده بطور متوسط 700 هزار تومان باشد جهت برنده مرکز ما فقط 350 هزار تومان محاسبه می شود. پس ثبت نام در مرکز ما دارای این تخفیف نهان است. البته آسودگی خاطر ثبت نام شده بیشتر اهمیت دارد چرا که از صفر تا صد پرونده وی در یک مرکز انجام می شود.

- کجا میتوانم لیست بیست گانه و کامل خدمات ثبت نام را که در ازای هزینه دریافت می نمایم مشاهده کنم؟ جهت مشاهده فهرست کامل خدمات ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

- اگر با دوستان یا افراد فامیل خود ثبت نام کنم مزیت و تخفیفی دارد؟ بله. اگر دسته جمعی (بیش از دو واریز) اقدام کنید هم هدیه می گیرید و هم تخفیف.

-اگر سرویس شما را به شخصی معرفی کنم چه مزیتی برای من دارد؟ اگر شخصی با معرفی شما ثبت نام کند و در هنگام ثبت فیش هم این نکته را بیان کند. هم به وی تخفیف بیشتر داده می شود و هم به شما مبلغ ثابت هدیه تعلق می گیرد.

-چرا می گوئید واریز زودتر، تخفیف بیشتر؟ بر اساس تجربه سالها ثبت نام متوجه شدیم که تعدادی از دوستان تکمیل پرونده خود را به تعویق انداخته و پس از آنکه تاریخ آن گذشت از این تعویق پشیمان می شوند. لذا با اتخاذ یک شیوه تشویقی، هر چه به انتهای دوره نزدیک می شویم تخفیف هزینه را کمتر می کنیم بطوریکه کسانیکه زودتر واریز می کنند و با این واریز عملاً به واسپاری ثبت نام خود به ما اقدام می کنند، هزینه بسیار کمتری می پردازند.

-شرایط سلب مسئولیت این سایت چیست؟ طبق روال معمول خدمات در صورت تغییرات در قوانین و سایر عوامل دیگر که از محدوده اختیارات ما خارج باشد. بقیه شرایط در مقررات داخلی درج گردیده است.


 

 

 

 

لینک ثابت