» کانال تلگرام

» 09193521954 

دفاتر ایران، دبی، ونکور کانادا آماده دریافت سفارشات مهاجرتی شما میباشد

 

پنل تکمیل مدارک و رسید
راهنمای تکمیل پرونده جدید یا تمدید
خبر و مطالب جدید "وبلاگ"
رضایت صد درصدی
مشترک شوید

جهت اطلاع از آخرین خبرها و پیوستن به کانال تلگرامی اینجا را کلیک کنید.

آی دی چت تلگرامی: ustravel@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

https://www.instagram.com/mohajerjan/

تقویم لاتاری گرین کارت
پذیرش مدارک همه ماهها
باز شدن سایت اداره مهاجرت برای ورود ثبت نامها شامگاه 11  مهر تا 16  آبان
موجود شدن رسید در پنل ثبت نامی مشترکان آبانماه
به روز آوری مدارک شهریور ماه
نتیجه 15 اردیبهشت

در صورت واریز زودتر هزینه کمتری می پردازید. این تقویم بر اساس قوانین فعلی و همچنین روال سالیانه بوده و هر گونه جزئیات و تغییرات در سایت اعلام می شود.
تغییر رمز
طبق روال معمول از کلیه کاربران محترم خواهشمند است دو نکته را مد نظر داشته باشند:

1-رمز کاربری خود را بصورت دوره ای تغییر دهند و چون میزبانی این سایت (هاستینگ) نیز تغییر یافته بهتر است این عمل اکنون انجام شود.
2- رمزی که انتخاب می کنید به هیچ رمز دیگر شما بخصوص اکانتهای مهمتان مثل ایمیل و ... یکی نباشد و اگر یکی بوده هر چه سریعتر هر دو رمز را تغییر دهید.

نکات بالا موارد امنیتی عمومی است که لازم دیدیم با توجه به افزایش آسیبهای اینترنت به شما آموزش داده و یاد آور شویم.
تماس
سئوالات متداول لاتاری گرین کارت صفحه 1

سئوالات متداول لاتاری گرین کارت آمریکا

 

در این صفحات علاوه بر پرسشهای کاربران دی وی فوریو حین کار با سایت و ابزارهای آن، سئوالات فنی درج گردیده است که از طرف عده زیادی از بازدید کنندگان از سایت از پشتیبانی پرسیده شده است. در ارائه پاسخ از منابع معتبر مثل قوانین اداره مهاجرت و گفتگو با وکلای مهاجرت استفاده شده است.


» آیا زن و شوهر باید دو پنل جداگانه تشکیل دهند؟ پاسخ: خیر نیاز نیست. بصورت پیش فرض ما ثبت نامهای متاهلی را دو تائی انجام می دهیم یعنی یکبار مرد Main applicant شده و افراد خانواده زیر مجموعه می شوند و یکبار همسرش. لذا همان یک پنل کافی است و لازم نیست دو پنل ایجاد شود.

» عکس زن باید با حجاب باشد یا خیر؟ پاسخ: خیر. مشخصات عکس خانمها می تواند با حجاب یا بی حجاب باشد. عکس با حجاب مذهبی اشکالی ندارد. جهت مشاهده اطلاعات کامل برای مشخصات عکس قابل قبول در لاتاری به صفحه ویژه آن در منوی سایت مراجعه شود در آن صفحه عکسهای صحیح و غلط نیز نمایش داده شوده است.

» تفاوت ثبت نام بوسیله شما با اینکه خودم ثبت نام کنم در چیست؟ پاسخ: به جملات زیر توجه نمائید:

کلیه افرادیکه شرایط شرکت در این برنامه را داشته باشند می توانند از خدمات ما استفاده نمایند. خواهشمند است فقط از یک طریق ثبت نام نمائید چون ثبت نام دو فرم در یک دوره به یک نام موجب حذف وی در آن سال می گردد. لذا به توضیحات زیر توجه فرمائید:

اگر شما:

- توانائی فنی انجام ثبت نام اینترنتی را ندارید یا نگران استباه در تکمیل فرم که به زبان انگلیسی می باشد به دلیل عدم آشنائی با واژگان هستید. یا مشغله فراوان دارید و ممکن است نتوانید در مهلت مشخص شده ثبت نام نموده و نیاز به جائی دارید که هم اکنون فرم و عکس خود را جهت ثبت نام بسپارید تا در موعد مقرر ثبت نام شوید. یا نمی توانید عکس را به ابعاد و مشخصات استاندارد قابل قبول در سایت اداره مهاجرت در آورید. یا بایگانی مطمئن از همه مراحل ثبت نام و رسید تحویلی و کد تائیدی نیاز دارید یا هر ساله جائی را می خواهید موقع ثبت نام خبرتان کند یا موقع اعلام نتیجه برای شما چک نتیجه کند یا بعد از قبولی راهنمائیتان کند یا ... بطور خلاصه اگر می بینید لیست خدماتی که ارائه می دهیم (مشاهده لیست خدمات ما - مشاهده هزینه های ما برای این خدمات) برای شما اهمیت دارد... بنابراین توصیه می شود با استفاده از راهنمای سایت ثبت نام خود را به ما بسپارید و رسید و کد را تحویل بگیرید(راهنمای سایت جهت ثبت نام).

اما اگرشما :

اگر هیچیک از موارد بالا برای شما مصداق نداشته باشد، می توانید شخصاً ثبت نام کنید. متاسفانه سایت اداره مهاجرت در همه زمانهای سال باز نبوده و فقط یکماه باز است و برخی متقاضیان به همین دلیل از این ثبت نام جا می مانند و لذا از سرویس ثبت نامی به واسطه ما استفاده می کنند(راهنمای سایت جهت ثبت نام) چون سایت ما در همه ماههای سال پذیرش دارد، یعنی هم اکنون نیز می توانید مدارکتان را به ما بسپارید وما نیز پس از تائید آنها ثبت نام را در موعد باز بودن سایت اداره مهاجرت انجام و سپس رسید آنرا تحویل متقاضی می دهیم. جهت اطلاع دقیق از زمان باز شدن سایت اداره مهاجرت می توانید در خبرنامه های ما نیز مشترک شوید. اطلاعات سایت ما در زمینه عکس استاندارد، پرسش و پاسخ متداول و غیره می تواند به شما در ثبت نام به هر طریق کمک کند.

» چرا شما برای ثبت نام هزینه می گیرید؟ پاسخ:

در بالا راهنمائی شد که شما در چه صورتی به خدمات ما در قبال هزینه نیاز خواهید داشت و در چه شرایطی و از چه طریقی شخصاً می توانید ثبت نام نمائید. اما همانگونه که می دانید ثبت نامهائی رسمی وجود دارد مثل مسکن مهر، تکمیل اظهار نامه های مالیاتی، بیمه تامین اجتماعی و غیره که زبان همگی نیز فارسی است و ثبت آنها نیز رایگان بوده و هزینه ای ندارد، اما به هر دلیلی که الان مورد بحث ما نیست و به اشخاص بستگی دارد، آنرا به دیگران یا مراکز خدمات اینترنتی سپرده و بدیهی است هزینه ای به متولی انجام دهنده می پردازند. این ثبت نام نیز در برخی کافی نتها برای افرادیکه خود نمی توانند ثبت نام نمایند در زمان مقرر انجام می شود. البته صرف نظر از فرآیند یک ثبت نام الکترونیک به زبان انگلیسی با خصوصیات مختص به خود، شما با مشاهده لیست خدماتی که ما برای ثبت نام شما انجام میدهیم مواردی را می یابید که برای این ثبت نام لازم بوده که البته مزیت ثبت نام از طریق ما (لینک شرح خدمات ما) می باشد. همانگونه که در عرصه اینترنت نیز مشاهده می نمائید در کشورهای خارجی نیز این سرویس انجام می شود که امیدواریم مشتریان ایرانی از مراجعه به سایتهای خارجی و خروج ارز کشور جلوگیری نمایند.

» هنگام کار با پنل کاربری،یا در قسمتهائی از سایت به نظرم اشکال وجود دارد یا پیشنهاد دارم، چه کنم؟ پاسخ: از قسمت تماس با ما حتما گزارش دهید. البته این صفحه و صفحه بعدی را اول بخوانید شاید پاسخ داده شده باشد.

» می خواهم ثبت نام کنم ولی نمی دانم چگونه و از کجا شروع کنم؟ پاسخ:  مجموعه دو سطر منوی سایت واقع در بالای صفحات کلیه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد. یک ردیف منوی آبی رنگ حاوی کلیه اطلاعات لازم می باشد که می توانید کلیه امور ثبت نامی خود را نظیر تکمیل پرونده، واریز هزینه، اطلاع از خدماتی که می گیرید و غیره را دریافت می نمائید. می توانید فایلهای راهنمای ثبت نام آنلاین که به دو فرمت ایمیجهای زیپ شده  و فایل پی دی اف تهیه شده است را نیز دانلود و هر زمان که خواستید روی سیستم خود آفلاین هم می توانید مطالعه نمائید.


» می خواهم نتیجه لاتاری را چک کنم و ببینم بعد از برنده شدن چه مراحلی باید طی کنم؟ و شما چه کمکی می توانید به من کنید؟ پاسخ: منوی آبی رنگ سایت اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار می دهد. به منوی سایت قسمت راهنما مراجعه شود.


» قرار داد تعهدات و وظیفه متقابل مرکز و مشتریان چگونه است؟ پاسخ مرکز دی وی فوریو همواره از نظر مشتریمداری زبانزد بوده است. بنا به روال معمول خدمات اینترنتی متعالی و مشتریمدار، این مرکز لیستی را بعنوان "مقررات داخلی مرکز" تدوین نموده است که از هر مشتری قبل از عضویت و واریز خواسته می شود آنرا به دقت مطالعه نماید. در این فهرست هم رویه های سایت در خصوص مسائلی همچون خدمات ثبت نام یا هزینه ها وجود دارد و هم به نوعی قرار داد دو طرفه ای می باشد که مشتری و مرکز آنرا می پذیرند و واریز هزینه از طرف مشتری نوعی امضای آن می باشد. البته به دلیل طولانی شدن متن این مقررات، در خصوص جزئیات خدمات، به صفحه مربوطه در سایت ارجاع داده شده است که این نیز در قرار دادها معمول بوده و از ارزش و اعتبار آن نمی کاهد. لذا مطالعه و پذیرش این صفحه برای مشتریان گرامی الزامی است. البته لازم به ذکر است که این قرار داد را در هیچ جای دیگری مشاهده نخواهید کرد که شاهدی دیگر بر کیفیت ارائه خدمات و مشتریمداری مرکز دی وی فرویو که ناشی از بیش از یک دهه خدمات درخشان می باشد.
در خصوص شرح خدمات پس از برنده شدن باید این نکته را تذکر داد که با توجه به تنوع سفارشات و خدمات این بخش، از نظر نوع خدمات تخصصی ارائه شده از نظر مرکز به برنده محترم، شرح و لیست جداگانه ای بطور اختصاصی تعیین می شود و از نظر سایر موارد تابع مقررات بالا می باشد.

» آیا می توانم همزمان با مرکز شما در جای دیگری نیز برای همین دوره ثبت نام کنم؟ پاسخ: بنا به مقررات اداره مهاجرت آمریکا،ثبت نام یک نفر دوبار در یک دوره موجب حذف نام وی از قرعه کشی می شود. ثبت نامهای متاهلی چون متقاضی اصلی mail applicant متفاوت می باشد از این نظر استثناست.


» پس از عضویت نمی توانم با نام کاربری و رمز خود وارد حساب کاربری خود بشوم چرا؟ : ممکن است نام کاربری و رمز عبور را اشتباه می زنید. زیر کادر ورود به پنل کاربری لینک "فراموشی رمز عبور" را بزنید. ایمیل خود را وارد و ارسال را کلیک کنید. نام کاربری و رمز عبور به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت نیاز پس از ورود می توانید به بخش "مشخصات پنل کاربری" رفته و رمز را تغییر دهید. چنانچه نتوانستید مشکل را حل کنید از صفحه"تماس با ما" به ما اعلام کنید.

» نام کاربری و رمز عبور خود (یا یکی) را فراموش نموده ام چه کنم؟ زیر کادر ورود به پنل کاربری لینک "فراموشی رمز عبور" را بزنید. ایمیل خود را وارد و ارسال را کلیک کنید. نام کاربری و رمز عبور به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت نیاز پس از ورود می توانید به بخش "مشخصات پنل کاربری" رفته و رمز را تغییر دهید. چنانچه نتوانستید مشکل را حل کنید از صفحه"تماس با ما" به ما اعلام کنید.

» من پین کد ندارم در محل آن نوشته شده "نامشخص". چگونه پین کد بگیرم؟پین کد چیست؟ "پین کد" همان شماره پرونده شماست و بدون پین کد، این مرکز مسئولیتی در قبال مدارک ارسالی اشخاص و ثبت نام وی ندارد. پس هر متقاضی در این مرکز دارای یک شماره 5،6 یا هفت رقمی خواهد شد. برای اینکه برای شما پین کد صادر شود متقاضی پس از عضویت در سایت هزینه خود را واریز و در سایت ثبت کند یا به ما اطلاع دهد. پس از تائید واریز که حداکثر 12 ساعت به طول می انجامد پین کد وی در محل مخصوص ثبت می شود. در صورت مفقود نمودن "پین کد" باید هزینه بازیابی را طبق تعرفه بپردازید لذا در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید. پین کد یا شناسه یا شماره پرونده شما مرکب از دو بخش است : قسمتی که با DV شروع می شود و نشان میدهد شما چه دوره هائی را سفارش ثبت نام داده اید. قسمت بعدی عددی است پنج تا 7 رقم که نشاندهنده شماره پرونده شما در مرکز خاکی(دی وی فوریو) می باشد و در هنگام استعلامهای شما در خصوص پرونده تان ذکر آن ضروری است. فقط کسانی پین کد می گیرند که هزینه را واریز نموده باشند. در واقع داشتن پین کد نشاندهنده داشتن پرونده است نه تکمیل بودن پرونده. دریافت مجدد پین کد فراموش شده با ارائه مشخصات کامل شناسنامه ای و واریز هزینه جریمه بازیابی "پین کد" میسر است بنابراین در حفط آن کوشا باشید.

» روبروی رسید ثبت نام --- درج شده است چرا؟ و کی به موجود تبدیل می شود؟ پاسخ: در همین صفحه به تفصیل شرح داده شده است که پس از ثبت نام شما رسیدتان در پنل قرار گرفته و پس از آن --- به کلمه "موجود" مبدل می شود که می توانید با کلیک روی آن رسیدتان را دانلود نمائید. بنابراین منتظر ثبت نام طبق تاریخی که در صفحات مربوطه در سایتمان ذکر شده است باشید. ضمناً حتماً مشخصات یک پرونده کامل و جزئیات رسید و نحوه دریافت آن را در همین صفحه چک نمائید.

» کد تائیدی یا پیگیری یا confirmation number چیست؟ پس از آنکه مدارک شما کامل شد ثبت نام شما در اداره مهاجرت آمریکا انجام می شود. رسیدی برای متقاضیان با سربرگ سایت اداره مهاجرت آمریکا ارسال می کنیم که مشخصات شخص متقاضی و حتی ساعت و دقیقه ثبت نام وی درج شده است. یکی از مندرجات این رسید کد تائیدی یا confirmation number است که 16 رقم می باشد و ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ است. برای استعلام نتیجه برنده شدن داشتن آن ضروری است که ما این کد را برای مشترکان خود ارائه داده و یک نسخه آنرا بایگانی می کنیم. چنانچه شخصی این کد را گم کند با ارائه پین کد می توانیم برای وی المثنی آنرا ارسال نمائیم.

» چرا ثبت نام دوره 2014 در سال 2012 انجام می شود؟ پاسخ این به دلیل آن است که برندگانی که نام دوره شان 2014 بوده و سال 2012 ثبت نام نموده اند از زمان اعلام برنده شدن فقط تا پایان سال 2014 فرصت تکمیل و پیگری مراحل دارای را دارند.

» هزینه ها بر چه اساسی تنظیم شده است؟ پاسخ هزینه ثبت نامی که شما واریز می کنید جهت 20 نوع خدمات ثبت نام و همچنین 50 تخفیف هزینه خدمات پس از قبولی میباشد. مرکز ما اولین مرکزی است که جدولی به نام جدول خدمات برای عرضه خدمات ثبت نامی ارائه نموده است. بیست نوع خدمات ثبت نامی ویژه را در هیچ مرکز داخلی و خارجی نخواهید یافت. ارائه خدمات کامل "پس ازقبولی" می باشد بطور انحصاری فقط توسط مرکز خاکی ارائه می گردد. موفقیت روزافزون این مرکز مرهون تجربه نزدیک به یک دهه کار صادقانه و باکیفیت بوده است.

» اگرچنانچه روزی قانون ثبت نام لاتاری گرین کارت تغییر نماید، تکلیف سفارش ثبت نام به شما چه می شود؟ پاسخ در خصوص استرداد هزینه ثبت نام چگونه می توان اقدام نمود؟ آیا امکان دارد؟پاسخ: با توجه به اینکه در چنین مواردی اختیاری نداریم و یک عامل خارج از اختیار ما باعث این اتفاق شده است(هر چند احتمال آن ضعیف است) اما توجه داشته باشید که هر متقاضی در مرکز ما هنگام عضویت و ثبت نام و واریز هزینه صفحه "مقررات داخلی مرکز" را مشاهده و به ایشان تذکر داده می شود که عضویت شما و واریز هر گونه هزینه با پذیرش این مقررات است. البته این مقررات یک قرار داد دو طرفه است که تکالیف زیادی را برای مرکز نیز ایجاد نموده است که در این خصوص هم بهتر است به این صفحه یعنی مقررات داخلی مرکز در منوی سایت مراجعه شود. لازم به ذکر است که اینچنین شرایط در اکثر خریدها و سفارشات برقرار می باشد و یک روال است.

» در خصوص استرداد هزینه ثبت نام چگونه می توان اقدام نمود؟ آیا امکان دارد؟پاسخ طبق روال معمول، مرکز دی وی فوریو جهت حفظ حقوق مشتریان گرامی، مقرراتی را جهت استرداد هزینه تدوین نموده است که در هنگام ثبت نام مشتری بعنوان جزئی از قرار داد دو طرفه توسط مشتری پذیرفته و توسط مرکز تعهد می شود و دو طرف ملزم به پذیرش آن تحت عنوان "مقررات داخلی مرکز" می باشند. لذا اگر خواهان استرداد هزینه واریزی خود هستید به صفحه "مقررات داخلی مرکز" مراجعه نمائید و پس از آن درخواست دهید.

» در حین واریز آنلاین صفحات خطا داد مبلغ واریز شده؟ چه کار کنم؟ پاسخ در صورتیکه حسابتان را چک نمودید و از آن کسر نشده که باید مجدداً سعی نمائید. در صورتیکه کسر شده باشد و پس از گذشت سه الی 72 ساعت مبلغ واریزی به حسابتان برگشت نخورد از طریق صفحه "تماس با ما" اطلاع دهید تا برای شما پیگیری کنیم.

» مدارک لازم برای ثبت نام، زمان ثبت نام و اعلام نتیجه و روشهای ارسال مدارک چیست؟ پاسخ در منوی سایت قسمتی به نام "راهنمای ثبت نام جدید و تمدید" وجود دارد. کلیه مواردیکه شما برای ثبت نام نیاز دارید از جمله: مدارک و شرایط ثبت نام، هزینه، جزئیات خدمات ما و... در منوهای سایت وجود دارد. اگر سئوالاتتان از طریق منوی سایت پاسخ داده نشد از ما بپرسید.

» چگونه به مرکز شما اعتماد کنیم؟ چگونه به ثبت نام اعتماد کنیم؟ پاسخ این دو از حقوق مسلم شماست. مرکز ما دارای سالها سابقه  در این خصوص است که سایت آماری بین المللی الکسا آنرا  تائید نموده است. دارابودن تراکنشهای مالی با بانکها و ارسال صورتحساب و رسید بانکی توسط بانک عامل و به نام شما و مرکز ما، تائید کننده است. در خصوص توضیح بیتشر این موارد، به " منوی سایت > چرا ما؟ " و صفخات مربوطه مراجعه کنید.

در خصوص اعتماد به ثبت نام اولاً ارائه رسید معتبر اداره مهاجرت آمریکا و کد رهگیری (تائیدی) که از موارد حسن اعتماد ثبت نام است پس از ثبت نام صورت می پذیرد. همچنین در صورت تمایل از صفحات تصویربرداری شده حین ثبت نام نیز که مرکز برای کارهای بعد از برنده شدن متقاضیان برداشت می نماید می تواند نسخه ای در اختیار متقاضی انجام دهد. این نسخه در صورت درخواست متقاضی ارسال می شود. از دیگر سو توجه کنید مرکز ما تنها مرکزی است که به برندگان، خدمات پس از قبولی ارائه می دهد(تا رسیدن به آمریکا) بنابراین صرفنظر از ارائه رسیدهای معتبر و کدرهگیری که پس از ثبت نام به مشترک ارائه می شود، تمایل ما به دارابودن برنده بیشتر بطور حتم بر کیفیت ثبت نام نیز تاثیر گذار است همانگونه که آمار چند برابری نسبت به نرم عادی برندگان تائید کننده این موضوع است.

» رسید ثبت نام چیست؟ چگونه رسید به دست ما می رسد؟ اگر رسید ثبت نام را گم کنم چگونه آنرا بازیابی نمایم؟ نتایج چه تاریخی اعلام می شود؟ پاسخ:

  • رسید و کد تائیدی

رسید گواهی ثبت نام برای همه ثبت نام شدگان این مرکز،در قالب فایل PDF ارسال می شود(عکس زیر).این فایل با نرم افزار اکروبات ریدر یا نرم افزارهای مشابه قابل مشاهده است.

ارسال رسید توسط پیامک به نام شخص اطلاع رسانی شده که این رسید یا گواهی ثبت نام حاوی یک رسید شامل این موارد می باشد :

سریرگ اداره مهاجرت آمریکا، مشخصات متقاضی، تاریخ و ساعت دقیق تائید ثبت نام، کد تائیدی 16 رقمی، امضای دیجیتال 40 رقمی، زمان اعلام نتایج.

چرا در رسید من نام همسرم و فرزندانم دیده نمی شوند؟

در ثبت نامهای متاهلی یک ثبت نام برای زن و یک ثبت نام برای مرد انجام شده و در هر کدام از ثبت نامها نام دیگری وارد می شود. همچنین نام فرزندان واجد شرایط ایشان نیز در هر دو بار وارد می شوند. استاندارد رسید تحویلی اداره مهاجرت به نحوی است که فقط نام ثبت نام کننده اصلی (زن یا مرد) در آن منعکس شده و سایر اعضای خانواده در آن دیده نمی شوند. البته موقع اعلام نتیجه قبولی لیست مشخص است. خاطر نشان می کنیم که ثبت نام شما دقیقاً و عیناً مطابق فرم مشخصاتی که در سایت ما تکمیل نموده اید انجام شده و به دلیل اینکه ما مدارک شناسائی شما را در اختیار نداریم در صورت هر گونه اشتباه شما در تکمیل یا چک نمودن فرم مشخصات  مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.

 

  • هشدار

ثبت نام یک نفر دوبار در یک دوره موجب حذف نام وی از قرعه کشی می شود. ثبت نامهای متاهلی چون متقاضی اصلی mail applicant متفاوت می باشد از این نظر استثناست.

  • محل قرار گیری و تحویل رسید جهت مشترکان مرکز

رسید مشترکین پستی ایمیل شد. برخی مشترکین آنلاین هم که حجم رسیدشان بالا بود ایمیل شد. اما رسید اکثر مشترکان آنلاین در پنل کاربری ایشان قرار داده شد که باید سریعاً دانلود نمایند و پرینت نموده و یا فایل را درجای محفوظی نگهداری کنند(مطابق توضیح و شکل زیر).

مطابق شکل زیر، مشترکان دارای پنل آنلاین، رسید ثبت نامی خود را پس از دریافت پیامک می توانید از قسمت مشخص شده با لینک "موجود" دانلود و مشاهده نمائید. اگر پس از دریافت پیامک رسید، آنرا در پنل خود مشاهده ننمودید از طریق "ارسال نامه به مدیر" اطلاع دهید.

کد تائیدی گم شده Confirmation number

  • رسید مجدد (المثنی): نحوه دریافت کد تائیدی گم شده یا فراموش شده (همگانی، مشترکان و غیرمشترکان مرکز)

اگر از طریق ما ثبت نام نکرده باشید و رسید یا کد تائیدی را گم نمائید جهت بازیابی کد تائیدی فراموش شده اینجا را کلیک کنید.

عزیزانیکه در مرکز ما ثبت نام نموده اند نیز می توانند با استفاده از لینک بالا و اطلاعات فرم مشخصات پنل خود در سایت ما، کانفیرمیشن نامبرشان را بازیابی نمایند. این عزیزان در محل ایمیل باید ایمیل ما یعنی khaky.info@gmail.com را درج نمایند. همچنین این عزیزان می توانند به راحتی و بدون لینک بالا اصل رسید ثبت نامی خودشان را از ما به صورت زیر دریافت نمایند:

اگر از طریق ما ثبت نام نموده باشید و رسید ما را گم نمودید علاوه بر لینک ذکر شده که فقط کنفیرمیشن نامبر را می دهد کاربران آنلاین ما می توانند به پنل خود مراجعه نمایند و در جلوی گزینه رسید اگر کلمه موجود بود روی آن کلیک نموده و رسید خود را دانلود و ذخیره نمانید. اما تعداد اندک کاربرانی که رسید آنها ایمیل شده است، اگر رسید در ایمیل (اینباکس و اسپم را چک کنید) شما دیده نشد یا رسید را گم کردید یک ایمیل از درون ایمیل خودتان به ایمیل ما بفرستید لطفاً در موضوع ایمیلتان پین کدتان و عبارت "درخواست رسید" را بنویسید. اطلاعات تماس و ایمیل در صفحه "تماس با ما" موجود است.

نمائی از پنل که رسیدش ارسال شده است

نام کاربری مشترک : example

جهت دوره Dv2014 مدارک وی کامل است و ثبت نام انجام شده است.

وضعیت رسید ثبت نام: موجود

ثبت نام این مشترک انجام شده و رسید "موجود" است. پس از ورود به پنل جهت مشاهده یا دانلود رسید ثبت نام روی کلمه موجود کلیک شود.

نام کاربری مشترک : example

جهت دوره Dv2014 مدارک وی کامل است و در نوبت ثبت نام قرار دارد.

وضعیت رسید ثبت نام: - - -

این مشترک در نوبت ثبت نام دوره Dv2014 بوده، مدارکش کامل است.ولی هنوز رسید وی در پنلش قرار داده نشده است. باید منتظر پیامک باشد.

  • زمان و چگونگی اعلام نتایج

در هنگام ثبت نام هر دوره معمولاً تاریخ اعلام نتایج هم مشخص می شود. اما طبق روال معمول،اعلام فعلی نتایج از اول می هر سال یعنی 12 اردیبهشت اعلام می شوند. زمان دقیق اعلام نتایج در زمان ارسال رسیدها در خبرنامه ایمیلی اعلام می شود. راهنمای فارسی و لینک چک نتیجه در سایت مرکز دی وی فوریو وجود دارد.،

استعلام نتیجه تمامی مشترکین مرکز دی وی فوریو در موعد مناسب برای بار اول انجام و با برندگان تلفنی جهت امور بعدی بعد از برنده شدن هماهنگیهای لازم بعمل می آید. هر یک از مشترکان نیز با کد و رسید که ما در اختیار وی قرار می دهیم می تواند نتیجه ثبت نامش را شخصاً در دفعات بعدی اعلام نتایج (اگر مثل دوره قبل اعلام نتایج تدریجی باشد) چک نماید.

  • برای اینکه بطور مدام در جریان اخبار قرار گیرید در خبرنامه ایمیلی ما مشترک شوید.» مشخصات یک پرونده کامل جهت ثبت نام لاتاری چیست؟ پاسخ

در هر دوره فقط پرونده هائی ثبت نام می شوند که در پنل یا حساب کاربری آنها اولاً در مقابل همه گزینه های فرم مشخصات+عکس+هزینه حتماً کلمه کامل درج شده باشد و ثانیاً در کنار پین کد حتماً کلمه مربوط به همان دوره جاری درج شده باشد مثلا اگر دوره 2014 ثبت نام شود عبارت dv2014 یا dv14 یا در دوره 2015 عبارت مشابه dv2015 / dv15 درج شده باشد. در غیر اینصورت پرونده ناقص محسوب شده و مسئولیتی متوجه ما نیست و کاربر باید پیگیریهای لازم را داشته باشد.

نمائی از پنل که رسیدش ارسال شده است

نام کاربری مشترک : example

جهت دوره Dv2014 مدارک وی کامل است و ثبت نام انجام شده است.

وضعیت رسید ثبت نام: موجود

ثبت نام این مشترک انجام شده و رسید "موجود" است. پس از ورود به پنل جهت مشاهده یا دانلود رسید ثبت نام روی کلمه موجود کلیک شود.

نام کاربری مشترک : example

جهت دوره Dv2014 مدارک وی کامل است و در نوبت ثبت نام قرار دارد.

وضعیت رسید ثبت نام: - - -

این مشترک در نوبت ثبت نام دوره Dv2014 بوده، مدارکش کامل است.ولی هنوز رسید وی در پنلش قرار داده نشده است. باید منتظر پیامک باشد.

» شانس قبولی ما چقدر است؟ پاسخ: شانس بر اساس تعداد برندگان در هر سال متغیر است که شما با تقسیم تعداد برندگان بر تعداد کل شرکت کنندگان به دست می آید. تعداد برندگان در هر دوره با استناد به آمار منتشره در سایت اداره مهاجرت آمریکا ترجمه شده و در سایر صفحات سایت قرار داده شده است که طبیعتا با تقسیم تعداد برندگان بر تعداد شرکت کنندگان شانس شما به دست می آید.

» در صورتیکه از طریق شما شرکت کنیم آیا شانس ما بیشتر می شود؟ پاسخ: در صورتیکه ثبت نام خود را صحیح انجام دهید، همه ثبت نامها دارای شانس یکسان هستند چه بوسیله ما و چه بوسیله شخص دیگری انجام شوند. اما همانگونه که در صفحات سایت از اداره مهاجرت آمریکا نقل شده است هر ساله چیزی بین 28 تا برخی سالها 38 درصد ثبت نامها صحیح نیستند و به بیان اداره مهاجرت Disqualify می شوند. این تعداد یعنی افزایش شانس برای کسانیکه ثبت نام خود را صحیح انجام داده اند. از طرف دیگر وقتی شخصی در قرعه کشی انتخاب می شود برای ادامه مراحل اداری دریافت ویزای وی به همان فرم اولیه ثبت نام استناد می شود لذا تنظیم این فرم و توجه به بار معنائی هر قسمت حائز اهمیت می باشد. همه این موارد و سایر مواردی که در این مجال بیان آنها نمی گنجد در ثبت نام ما لحاظ می شوند. علاوه بر اینها در پاسخ به پرسش بالای این صفحه بیان شده است که دلیل ثبت نام از طریق ما چه مواردی بوده و چه خدماتی در ازای هزینه دریافتی ارائه می دهیم.


» چه کسانی واجد شرایط شرکت در قرعه کشی گرین کارت هستند؟ به عبارت دیگر چه کسانی می توانند فرم پر کنند یا ذکر اسم آنها در فرمها الزامی است؟ پاسخ: تنها شرط شرکت در قرعه کشی گرین کارت آمریکا این است که فرد متقاضی متولد کشورهایی باشد که متولدین آن کشور برای شرکت در قرعه کشی گرین کارت آمریکا مجاز هستند. در منوی سایت بطور مشروح در این زمینه توضیح داده شده است و در ادامه هم بصورت خلاصه بیان شده است. کارشناسان مرکز بهترین فرم با بالاترین شانس قبولی را برای شما تنظیم خواهند کرد.

توضیحات تکمیلی واجدین شرایط ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا:

واجدین شرایط باید دارای شرایط زیر باشند:

الف- شرط تابعیت: متقاضی تابعیت کشورهای زیر را نداشته باشد: ایران، افغانستان، کویت، عراق، امارات متحده عربی و ... مجاز هستند. تابعین کشورهای زیر مجاز نیستند. افرادیکه دارای تابعیت دو کشور هستند باید مشخص نمایند با تابعیت کدامیک می خواهند شرکت کنند. کسانیکه تابعیت آمریکا یا گرین کارتش را دارند نباید در فرمهای ثبت نام وارد شوند.

-Canada-China (mainland, except Hong Kong, SAR, and Taiwan)- Colombia - Dominican Republic - El Salvador - Great Britain (and its dependent territories, except Northern Ireland) - Haiti - India - Jamaica - Mexico - Pakistan - Philippines - Russia - South Korea - Vietnam

تبصره: اگر فرد متقاضی تبعه کشورهای فوق باشد ولی همسر وی نباشد می تواند شرکت کند.

محل سکونت افراد مهم نیست بلکه تابعیت و تولد آنها مهم است.

ذکر اسم افرادیکه تابعیت آمریکا را دارند مجاز نیست.

ب- شرط تحصیلات: حداقل تحصیلات لازم یا پایان دبیرستان یا معادل آن، یا پایان 12 سال تحصیلی و اگر هیچ کدام یک را نداشته باشد بتواند 2 سال تجربه کاری بیاورد بعبارت دیگر شخص در پنج سال گذشته دارای دو سال سابقه کار در حرفه ایی را داشته باشد که برای اشتغال در آن نیاز به حداقل دو سال دوره کارآموزی و یا تمرین می باشد . مدرک این موارد فقط بعد از برنده شدن در قرعه کشی و فقط جهت ارائه به سفارت آمریکا توسط سفارت خواسته می شود و شما برای ثبت نام در قرعه کشی احتیاجی به آن ندارید.

ج- برای ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا داشتن این موارد در زمان ثبت نام الزامی نیست:

  • پاسپورت نیاز نیست: برای شرکت در قرعه کشی نیازی به داشتن پاسپورت و گذرنامه نیست و پاسپورت و گذرنامه فقط وقتی خواسته می شود که بعد از برنده شدن, به شما تاریخ مراجعه به سفارت جهت گرفتن ویزا داده می شود و تا آن زمان می توانید گذرنامه خود را چه ایرانی و چه خارجی تهیه و جهت گرفتن ویزای گرین کارت به سفارت آمریکا مراجعه نمائید.

  • ارائه مدارک تحصیلی نیاز نیست: این مدارک فقط بعد از برنده شدن در قرعه کشی و فقط جهت ارائه به سفارت آمریکا توسط سفارت خواسته می شود و شما برای ثبت نام در قرعه کشی احتیاجی به آن ندارید.

واجدین شرایط و چگونگی شرکت بر اساس شرایط سنی و شانس قبولی

سن متقاضی

تعداد مجاز ثبت نام در سال

شانس قبولی

توضیحات

کمتر از 17-بدون دیپلم

2 بار

2

همراه با خانواده. یکبار با پدر و یکبار با مادر. شخص کمتر از 17 سال نمی تواند خود بصورت مستقل متقاضی باشد فقط می تواند با والدین شرکت کند.

بین 17 تا 21 سال دارای حداقل دیپلم

3 بار

3

هم بصورت مستقل و هم با والدین

بالای 21 سال و مجرد حداقل دیپلم

1 بار

1

این شخص می تواند بصورت مستقل شرکت کند

کلیه افراد متاهل حداقل دیپلم

2 بار

2

یکبار به نام زن و یکبار به نام مرد، بدیهی است کلیه افراد خانواده که زیر 21 سال هم هستند همراه والدین شرکت داده می شوند.

هر چند محدوده سنی برای شرکت در لاتاری در نظر گرفته نشده است ولی منظور از تعیین سن 17 سال یعنی سنی است که معمولاً افراد در آن سن دیپلم اخذ می کنند.

تنها فرزندان زیر 21 سال که ازدواج نکرده اند می توانند همراه پدر و مادر شرکت کنند.

در صورتی که شخص متاهل (زن یا مرد) در قرعه کشی برنده شود برای او و همین طور همسر و فرزندان زیر 21 سال و مجرد او نیز صادر می شود. حتی هر یک از افراد می توانند بصورت مستقل برای دریافت گرین کارت اقدام کنند.

افراد مطلقه یا بیوه، یکبار حق شرکت دارند.

مهم نیست فرزند، به فرزند خواندگی قبول شده باشد یا در اثر ازدواج مجدد باشد، ذکر نام و درج عکس کلیه فرزندان الزامی است.

ممکن است افراد مختلف در یک خانواده به صورتهای مختلف بتوانند شرکت کنند مثل شخصی که بین 17 تا 21 سال سن دارد. این چنین شخصی بهتر است از حداکثر حالتهای ممکن استفاده کند تا حداکثر شانس برنده شدن را پیدا کند.

داشتن یا نداشتن گذرنامه(پاسپورت)، پایان خدمت و مواردی از این قبیل منعی برای شرکت ایجاد نمی کنند.


» من گرین کارت آمریکا برنده شده ام و نیاز به مشاوره و کمک دارم. آیا می توانم از کمک شما استفاده نمایم؟ پاسخ این مرکز از سال 1387 خدمات دهی به برنده شدگان را آغاز نموده است. نظر به دانش و تجربه کافی در این زمینه کلیه خدمات و مشاوره های لازم را ارائه می دهد.جهت مشاهده لیست خلاصه خدمات به منوی سایت مراجعه نمائید. شما می توانید کلیه امور یا قسمتی از آن را به ما بسپارید و یا فقط از جلسات مشاوره ما استفاده نمائید.

»
آیا شما در زمینه های دیگر مثل اخذ گرین کارت به شیوه های دیگرغیر از لاتاری می توانید به ما کمکی نمائید؟ : در این زمینه صفحه ویژه ای در منوی سایت پیش بینی شده است.

»
چون در حال اقدام برای دریافت ویزای دانشجوئی هستم آیا می توانم این دوره در لاتاری شرکت کنم؟ :با توجه به اینکه برنده شدن لاتاری تضمین نشده است لذا اقدام برای ویزای دانشجوئی اشکال قانونی ندارد و برعکس.

ایمیلی دریافت کرده ام که می گوید شما برنده شده اید و ظاهراً از سایت اصلی است چون اکانت نامبر و... دارم و همان نامه را هم دارد چگونه از صحت و سقم آن مطمئن شوم؟ پاسخ:
ایمیلهای ارسالی برنده شدن از سایت اداره مهاجرت با دامین ایمیل state.gov و فقط در صورت چک شدن در سایت اصلی قابل پیگیری است. راهنمای چگونگی چک نمودن در منوی سایت ما به فارسی وجود دارد. در این ایمیل حتی نام نام خانوادگی داوطلب ذکر نشده است و فقط کانفرمیشن نامبر زده شده است. اما گروه زیادی با بخش پشتیبانی تماس گرفته و عنوان می کنند که ایمیل برنده شدن را همراه با درخواست واریز (880 دلاری و غیره) دریافت نموده اند scamers. ارسال اینگونه ایمیلها جعلی سابقه طولانی داشته جعلی است.
ارسال این ایمیل فقط مربوط به کاربران ایرانی نیست. نشانه آن هشدار سایت اداره مهاجرت آمریکاست که گفته مواطب اسکمرها نیز باشید.(این » لینک اصلی هشدار سایت اداره مهاجرت آمریکاست)
جهت مشاهده اطلاعات مربوط به آمار و چگونگی اطلاع از بنده شدن می توانید بخشهای مختلف همین سایت را چک کنید یا در خبرنامه رایگان ما بوسیله ایمیل یا شماره همرهتان مشترک شوید
متن زیر عیناً از سایت اداره مهاجرت نقل گردیده و مطلب بالا را تائید می کند:

Diversity Visa Scammers Sending Fraudulent Emails and Letters

The Department of State, Office of Visa Services, advises the public of a notable increase in fraudulent emails and letters sent to Diversity Immigrant Visa (DV) program (Visa Lottery) applicants. The scammers behind these fraudulent emails and letters are posing as the U.S. government in an attempt to extract payment from DV applicants. All applicants should be familiar with » information about DV scams provided by the Federal Trade Commission. Also review the procedures for the DV program provided below, so that you know what to expect, when to expect it, and from whom.

Finally, remember that all DV-2012 applicants must » check their status online, and will not receive a notification letter from the U.S. government. DV Entry Status Check will only be provided through the Department of State secure online site, » http://www.dvlottery.state.gov. Refer to the additional fraud warning information below, as well as » frequently asked questions about fraud protection for more information.» آیا داشتن مدرک تحصیلی بالا امتیاز دارد؟ آیا ارسال مدارک به صورت امتیازی است و اگر چنین است حداقل امتیاز چقدر است ؟ پاسخ: طبق مقررات، داشتن مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم در مرحله قرعه کشی امتیاز نیست.

» کارت معافیت ندارم یا دانشجو هستم یا.. سربازی نرفته ام، گذرنامه(پاسپورت) ندارم. می توانم شرکت کنم؟پاسخ: آری - با توصیه کارشناس ما شرکت کنید مشکلی در این مرحله نیست می توانید متقاضی شوید.در صورتیکه سئوال و پاسخ خود را در این صفحه ندیدید به صفحه دیگر بروید.

صفحه اول || » رفتن به صفحه دوم

لینک ثابت