» کانال تلگرام

» 09193521954 

دفاتر ایران، دبی، ونکور کانادا آماده دریافت سفارشات مهاجرتی شما میباشد

 

پنل تکمیل مدارک و رسید
راهنمای تکمیل پرونده جدید یا تمدید
خبر و مطالب جدید "وبلاگ"
رضایت صد درصدی
مشترک شوید

جهت اطلاع از آخرین خبرها و پیوستن به کانال تلگرامی اینجا را کلیک کنید.

آی دی چت تلگرامی: ustravel@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

https://www.instagram.com/mohajerjan/

تقویم لاتاری گرین کارت
پذیرش مدارک همه ماهها
باز شدن سایت اداره مهاجرت برای ورود ثبت نامها شامگاه 11  مهر تا 16  آبان
موجود شدن رسید در پنل ثبت نامی مشترکان آبانماه
به روز آوری مدارک شهریور ماه
نتیجه 15 اردیبهشت

در صورت واریز زودتر هزینه کمتری می پردازید. این تقویم بر اساس قوانین فعلی و همچنین روال سالیانه بوده و هر گونه جزئیات و تغییرات در سایت اعلام می شود.
تغییر رمز
طبق روال معمول از کلیه کاربران محترم خواهشمند است دو نکته را مد نظر داشته باشند:

1-رمز کاربری خود را بصورت دوره ای تغییر دهند و چون میزبانی این سایت (هاستینگ) نیز تغییر یافته بهتر است این عمل اکنون انجام شود.
2- رمزی که انتخاب می کنید به هیچ رمز دیگر شما بخصوص اکانتهای مهمتان مثل ایمیل و ... یکی نباشد و اگر یکی بوده هر چه سریعتر هر دو رمز را تغییر دهید.

نکات بالا موارد امنیتی عمومی است که لازم دیدیم با توجه به افزایش آسیبهای اینترنت به شما آموزش داده و یاد آور شویم.
تماس
خدمات اسپانسری، تور مسافرتی و بلیط، دارالترجمه رسمی
یاد آوری می نماید که خدمات زیر برای کلیه نقاط کشور قابل ارائه می باشد. این خدمات با تخفیف ویژه همراه است و جهت دریافت معرفینامه تخفیف کافی است با ما تماس بگیرید و پس از مشاوره رایگان معرفی نامه برای شما صادر شود.
 

خدمات اسپانسری
در صورتیکه نگران رد شدن پرونده خود به دلیل کمبود مدارک پشتیبان و اسپانسر هستید ما می توانیم به مطمئن ترین، آسان ترین و ارزان ترین شیوه به شما کمک کنیم.
تکیه بر دانش و اطلاع از مقررات به همراه چندین سال سابقه مفید چاشنی کار ماست. یک جلسه مشاوره تلفنی برای این کار هماهنگ نموده تا با بررسی پرونده تان راهکار مناسب برای شما ارائه شود.

 

بلیط و خدمات تورهای مسافرتی
ما با توجه به نیاز مسافران لاتاری، تورهای مناسب را که با شرایط تعداد روزهای معاینات و مصاحبه متناسب بوده و امکانات ویژه ای از جمله ترانسفر رایگان به سفارت و غیره دارا می باشند را به شما معرفی و رزرو مینماییم. هدف از این انتخاب، آسایش، همراه با صرفه جوئی اقتصادی می باشد.  داشتن خاطراتی خوب و سفری کاری - توریستی از جمله معیارهای دیگر می باشند.
این خدمات برای سایر مسافرتها غیر از لاتاری نیز قابل ارائه می باشد.

 

خدمات دارالترجمه
با عنایت به این مساله که مدارک قابل ارائه به سفارتخانه های مختلف بر اساس هدف مراجعه (توریستی، ادامه تحصیل و غیره) متفاوت می باشد. همچنین در نظر گرفتن اینکه کیفیت کار ترجمه و داشتن سوابق و تجربه در کار دارالترجمه ها بسیار تاثیر گذار است.  به شما دارالترجمه منتخب خود را معرفی می نمائیم تا در زمان بسیار مناسب و با کیفیت استاندارد کلیه امور خود را انجام دهید.

 

لینک ثابت