» کانال تلگرام

» 09193521954 

دفاتر ایران، دبی، ونکور کانادا آماده دریافت سفارشات مهاجرتی شما میباشد

 

پنل تکمیل مدارک و رسید
راهنمای تکمیل پرونده جدید یا تمدید
خبر و مطالب جدید "وبلاگ"
رضایت صد درصدی
مشترک شوید

جهت اطلاع از آخرین خبرها و پیوستن به کانال تلگرامی اینجا را کلیک کنید.

آی دی چت تلگرامی: ustravel@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

https://www.instagram.com/mohajerjan/

تقویم لاتاری گرین کارت
پذیرش مدارک همه ماهها
باز شدن سایت اداره مهاجرت برای ورود ثبت نامها شامگاه 11  مهر تا 16  آبان
موجود شدن رسید در پنل ثبت نامی مشترکان آبانماه
به روز آوری مدارک شهریور ماه
نتیجه 15 اردیبهشت

در صورت واریز زودتر هزینه کمتری می پردازید. این تقویم بر اساس قوانین فعلی و همچنین روال سالیانه بوده و هر گونه جزئیات و تغییرات در سایت اعلام می شود.
تغییر رمز
طبق روال معمول از کلیه کاربران محترم خواهشمند است دو نکته را مد نظر داشته باشند:

1-رمز کاربری خود را بصورت دوره ای تغییر دهند و چون میزبانی این سایت (هاستینگ) نیز تغییر یافته بهتر است این عمل اکنون انجام شود.
2- رمزی که انتخاب می کنید به هیچ رمز دیگر شما بخصوص اکانتهای مهمتان مثل ایمیل و ... یکی نباشد و اگر یکی بوده هر چه سریعتر هر دو رمز را تغییر دهید.

نکات بالا موارد امنیتی عمومی است که لازم دیدیم با توجه به افزایش آسیبهای اینترنت به شما آموزش داده و یاد آور شویم.
تماس
فهرست خدمات ثبت نام لاتاری

فهرست خدمات ثبت نام لاتاری- خاطر نشان می سازیم که: ثبت نام از طریق ما تلاش ما برای ثبت نام صحیح شماست و به هیچ وجه برنده شدن شما را در این برنامه تضمین نمی کند(بنا بر اعلام اداره مهاجرت آمریکا این یک ادعای جاه طلبانه از طرف برخی افراد است).

 ما برای خدمات زیر به دلیلی که در سایر بخشهای سایت اعلام شده است، هزینه می گیریم و برای ثبت نام هزینه نمی گیریم، هر چند تمامی مراحل ثبت نام و تکمیل فرمها و استاندارد سازی عکسها و نهایتاً ارائه رسید معتبر با دقت تمام تر انجام می شود. بنابراین چون صحت ثبت نام شما تامین شده است و شما در آمار 38 درصد فرم رد شده سالیانه قرار داده نمی شوید لذا حداقل 38 درصد شانس خود را در این مرحله تامین می کنید. 

 بنا بر توصیه  اداره مهاجرت آمریکا اگر ما را بعنوان ثبت نام کننده خود انتخاب نمائید رسید معتبر حاوی تمام مشخصات شما، روز و ساعت دقیق ثبت نام، کد تائیدی یا Confirmation number ، کد دیجیتال چهل رقمی با سربرگ رسمی سایت اداره مهاجرت در پنل ثبت نامی شما تحویل شده و تا زمانیکه برای چک آن در سایت اداره مهاجرت به آن نیاز باشد در فضای اختصاصی خودتان توسط ما نگهداری می شود. همه این موارد و فضای مورد نیاز با همان ثبت نام اولیه شما تامین می شود و برای شما درطول دوسال در اختیار شماست و هیچگونه نگرانی برای از دست دادن کدها و سوابق ثبت نامی نخواهید داشت. همچنین جزئیات ثبت نام و مندرجات آن بصورت پیش نمایش برای مراجل بعد از قبولی در مرکز نگهداری می شود. تمامی موارد قابل ارائه برای مشتری می باشد.


- آیا شما از افرادی هستید که از ثبت نام سال گذشته جا مانده اید؟ آیا نگرانید که برای دوره بعدی نیز زمان را از دست دهید؟ آیا به دلیل مشغله فراوان روزمره فرصت کافی برای انجام امور ثبت نامی خود را ندارید؟ توانائی فنی یا ترجمه جهت ثبت نام را ندارید؟


» نگران نباشید. ما در همه ماههای سال، مدارک شما را پذیرش نموده و پس از رفع نقص یا ترجمه در اولین فرصت فراخوان اداره مهاجرت آمریکا شما را در لیست ثبت نامی وارد می نماییم.


- فرصت کافی تهیه عکس استاندارد را ندارید؟ یا توان حرفه ای تبدیل عکس به عکس قابل پذیرش را ندارید؟


» ما تمام امور مربوط به تبدیل عکس شما به عکس استاندارد را انجام می دهیم.


- بنا بر آمار رسمی منتشره از سوی اداره مهاجرت آمریکا، هر ساله حدود26 الی  38 درصد که آمار بالائی است به دلیل ثبت نام غلط Disquqlify از گردونه قرعه کشی حذف می شوند. آیا می خواهید ثبت نام شما بصورت  صحیح انجام شود؟(آمار سمی و لینک سایت اصلی اداره مهجاجرت که تائید کننده است، در صفحات دیگر داخلی سایت مرکز، درج گردیده است).


»  بررسی فرم  و عکس شما و رفع نقص آنها توسط کارشناس ما تا تائید همه آنها با حوصله فراوان و پیگیری ما انجام می شود. هیچگونه ثبت نامی با مدارک ناقص در مرکز ما انجام نمی شود.- می خواهید از ثبت نام خودتان مطمئن شوید؟
» اولاً در ازای ثبت نام موفق شما یک کد تائیدی 16 رقمی به نام Confirmation Number جهت رهگیری و یک امضای دیجیتال 40 رقمی که هر دو آنها در سایت اداره مهاجرت امریکا قابل چک نمودن است به شما تحویل داده می شود. ثانیاً در رسید اصلی تحویلی به شما مشخصات شخصی شما و حتی ساعت و دقیقه ثبت نام شما درج شده است. ثالثاً مرکز ما تنها مرکز ثبت نامی است که خدمات لازم برای برندگان را ارائه می دهد.

- بایگانی مطمئن از پرونده خود لازم دارید؟
» این مرکز بایگانی دائمی را تهیه نموده است. از ویژگیهای منحصر بفرد این بایگانی دسترسی امن شما در هر لحظه از شبانه روز به آن است. شما می توانید در هر زمان محتویات پرونده خود را مشاهده و تغییر دهید. بلافاصله پس از واریز و ثبت هزینه توسط شما یک شماره پرونده به نام PINCODE به شما داده می شود. در صورتیکه سالهای بعدی و در صورت عدم برنده شدن شما بخواهید دوره های بعدی را تمدید نمائید بدون اینکه مدرکی را بخواهید دوباره برای ما بفرستید می توانید سفارش آنرا بدهید.

- پشتیبانی 24 ساعته، مشاوران تلفنی و ... نیاز دارید؟
» موجود است.

- آیا کد تائیدی Confirmation number خود را گم نموده اید؟
» کسانیکه سفارش ثبت نام خود را به مرکز می دهند هیچگاه کد تائیدی خود را از دست نمی دهند. برای کلیه این عزیزان فایل کد تائیدی در پنل آنها در مرکز وجود دارد و کد هر سالی را بخواهند در چند ثانیه در دسترس آنها قرار می گیرد. این مرکز در موعد مقتضی نتیجه این عزیزان را نیز چک می کند و به برندگان تلفنی اطلاع داده و امور بعد از برنده شدن آنها را انجام می دهد. کلیه افرادیکه از طرف مرکز ما ثبت نام و برنده می شوند تخفیف استثنائی را جهت انجام خدمات پس از برنده شدن دریافت می نمایند و به هیچ وجه نوبت بندی برای آنها اجرا نشده و در اولویت ویژه هستند.

- فهرست خدمات ثبت نام لاتاری بر دو مبنا تنظیم شده است: اول آنکه تجربه چندین ساله ما و مسائلی که بعد از قبولی افراد پیش آمده است، نشان داده است که صرف نظر از ثبت نام اولیه که بسیار مهم است، مواردی برای موفقیت کامل در این برنامه لازم است و دوم آنکه با مرور بر خدمات مراکز خارجی و بین المللی مواردی که همه موارد اصلی که به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه داده اند در این لیست گنجانیده شده است.

 

شرح خدمات ثبت نام

ثبت نام شما در سایت اداره مهاجرت رایگان

اختصاص فضای وب جهت تشکیل پرونده کنترل شده با یوزر نیم و پسورد و امکانات تماس و غیره ضد اسپمینگ


دارد


اختصاص فضای وب جهت درج فرم مشخصات با قابلیت ویرایش، فریز و ...


دارد


اختصاص فضای وب جهت درج عکس به تعداد مکفی و با امکان تغییرات - ویرایش


دارد


اختصاص فضای وب به مدت دو سال برای هر دوره ثبت نام جهت بایگانی رسید ثبت نام و متعلقات آن


دارد


بررسی و تطابق فرم مشخصات با مشخصات  هویتی و پیشنهادات جهت تصحیح و استفاده از حداکثر شانس افراد خانواده


دارد


ترجمه فرم مشخصات در صورت لزوم و ارائه جهت اخذ گذرنامه - تغییر صحیح تاریخ ها و غیره


دارد
امکان به روز رسانی آدرس،تلفن و ایمیل  در تمام ماههای سال بدون تاثیر در قبولی و اطلاع رسانی دارد

تطبیق عکس با عکس استاندارد و ارائه راهنمائی و راهکار جهت تهیه آن


دارد

تائید و تبدیل مشخصات فنی عکس مطابق استاندارد


دارد


چک نتیجه و اطلاع تلفنی برنده


دارد


صدور "پین کد" دارای تخفیف دوره بعد، ثبت جزئیات فرم ارسالی ثبت نام و رسید با سربرگ اداره مهاجرت.


دارد


ثبت نام دوره بعدی بدون ارسال دوباره مدارک


دارد


قابلیت تغییر مشخصات و آدرس در هر زمان


دارد


به روز سازی پرونده قبلی


دارد


ثبت نام صحیح - ارائه کد تائیدی و رسید


دارد


بایگانی رسید و کد تائیدی ثبت نام و ارائه مجدد


دارد


پشتیبانی تلفنی و پشتیبانی آنلاین 24 ساعته


دارد


خدمات پس از قبولی برندگان با  تخفیف


15 درصد


تخفیف خدمات برندگان  و مشاوره آغاز زندگیخبررسانی پیوسته و ویژه ایمیلی دارد
خبررسانی  پیوسته و ویژه پیامکی دارد
 

تکالیف شما در این ثبت نام و در قبال ما

وظیفه و تکلیف شما

مطالعه مندرجات سایت بخصوص "مقررات داخلی". رعایت ساعات تماس و نحوه تماس.

تکمیل فرم مشخصات خام بصورت دقیق، صحیح و بر اساس گذرنامه یا در صورت نداشتن گذرنامه بر اساس شناسنامه. توجه به توصیه و اصلاحات درخواستی از ما.


عکس خود را همیشه به روز نمائید یا مطمئن شوید مطابق قیافه شما باشد بخصوص برای فرزندانتان .


وقت شناسی و تکمیل به موقع مدارک.


به روز سازی اطلاعات مربوط به خود و خانواده قبل از نهائی شدن ثبت نامتان در هر دوره. وارد نمودن مشخصات و عکس تمامی اعضای خانواده زیر 21 سال و ازدواج نکرده الزامی است.


همواره با مراجعه به "مشخصات پنل کاربری" ایمیل و شماره همراه خود را به روز سازید.


در خبرنامه ایمیلی ما مشترک شوید و در صورت تغییر ایمیل با ایمیل جدید مشترک شوید.


در خبرنامه پیامکی مشترک شوید. در صورت تغییر شماره همراه با شمراه جدید مشترک شوید.


شماره همراهی را در سایت و خبرنامه وارد نمائید که ارسال پیامک تبلیغاتی آن مسدود نشده باشد. چون ارسال های اختصاصی و عمومی ما از پنل آنلاین انجام می شود.


 


ما قدم به قدم در ثبت نام این قرعه کشی بزرگ لاتاری و حتی پس از قبولی لاتاری با شما هستیم.

نمونه گرین کارت دائم

نمونه ویزای موقت کار و زندگی در آمریکا

 

مطالعه دقیق متون زیر قبل از هر گونه اقدامی از طریق سایت ما توصیه می شود.


 هر ساله ثبت نام  تعداد محدودی از متقاضیان ثبت نام گرین کارت را با دقت هر چه تمامتر انجام داده و بعنوان گواهی حسن انجام کار رسید معتبر و کد رهگیری را برای هر کدام از متقاضیان صادر مینماید.نکات لازم به ذکر در خصوص فعالیت ما


ارائه سرویس برای یک کشور خاص (مثل گرین کارت آمریکا) به معنای تائید یا تکذیب و یا توصیه آن کشور نیست. اینکه اوضاع اقتصادی یا شرایط آمریکا یا هر کشور دیگری برای مهاجران خوب است یا خیر بر عهده متقاضی می باشد. اتحادیه اروپا نیز قرار بود در تقلید از گرین کارت به ارائه "بلو کارت" اقدام کند که به دلایل مختلف از جمله اقتصادی و ... قانون نشد.


گرین کارت آمریکا بعنی کارتی که اجازه اقامت دائم در این کشور را می دهد ، برخی راههای دریافت گرین کارت سالها بطول می انجامد اما طبق قانون مصوب در آمریکا همه کشورهای دنیا به جز کشورهای خاصی که تعداد مهاجران بسیار زیادی در آمریکا دارند می توانند از این طریق هم متقاضی شوند. این روش شامل یک ثبت نام اما با حداقل شرایط است که چون تعداد متقاضیان آن بیش از ظرفیت است بوسیله قرعه برای اقدامات بعدی تعدادی سالیانه انتخاب می شوند. انتخاب شده گرین کارت الزامی در اقدام بعدی برای رفتن ندارد (هر چند اگر در مدت معین در آمریکا حضور نداشته باشد برنده شدن وی لغو می شود ولی میتواند باز سال دیگر در این برنامه شرکت کند) و مخیر است ادامه مراحل را طی کند یا خیر. حتی نیازی به اعلام انصراف ندارد و بر سایر امور مهاجرتی وی تاثیری ندارد.


آگاه باشید که در صورت انتخاب در این برنامه دولت آمریکا مسئول تامین کار یا منزل یا بلیط و غیره نیست بلکه خودتان باید هزینه های مختلف زندگی و حتی مقدمات رفتن را بپردازید پس باید توان آنرا داشته باشید. البته طبیعی است که به دلیل بهره مندی از تابعیت و بعد از آن شهروندی آمریکا از حمایت های قانونی برخوردار خواهید شد.


فرآیند مهاجرت یک بحث عمومی در کشورها نیست و فقط تعداد کمی تمایل به مهاجرت به دلایل مختلفی از جمله تحصیل، شغل و غیره دارند.


 در بخش زیر گفته خواهد شد که چرا یک شخص ثبت نامش را به ما می سپارد؟  یعنی شخص می تواند خود ثبت نام کند یا به دیگری واگذار نماید. که در قسمت بعدی همین صفحه توضیحات آن آمده است.


در سالهای گذشته به دلایلی که در بخش بعدی آمده، بسیاری از ایرانیان در داخل کشور ثبت نام خود را به سایتهای خارجی که هم اکنون نیز فعالیت دارند می سپردند که این امر در حداقل خود، موجب خارج شدن ارز از ایران می شد. در آن شرایط انتخاب داخلی وجود نداشت. انتظار می رود ساکنان داخل ایران از سرویسهای خارجی حداقل به دلیل خروج ارز از کشور استفاده ننمایند.البته هزینه ما با هزینه بسیار بالای سایتهای خارجی به هیچ وجه قابل مقایسه نیست هر چند اصل کار هیچ تفاوتی ندارد و در نهایت صحت خدمات توسط مشتری بوسیله رسیدها و کد تائیدی تحویلی قابل بررسی است.


ما به هیچ وجه قول برنده شدن در ازای ثبت نام را نمی دهیم. فقط نهایت سعی خود را در ارائه خدماتی که لیست آنرا ارائه داده ایم و ثبت نام صحیح خواهیم نمود. اگر بیشتر مطالب سایت را بخوانید متوجه خواهید شد لفظ "صحیح" برای ثبت نام متضمن رعایت نکات مختلف می باشد، چون شما را وارد یک پروسه قانونی مهاجرت می کند. ما آمار شرکت کنندگان و برندگان این برنامه را در صفحات سایت قرار داده ایم. طبیعی است افرادیکه بطور قطع و الزام باید به آمریکا مهاجرت کنند سایر گزینه های مهاجرت را باید از مسیرهای قانونی خود پیگیری نمایند ولی می توانند همزمان و سالیانه در برنامه قرعه کشی ثبت نام نمایند.


 بخش بسیار کوچکی از هزینه دریافتی ما فقط به ورود دیتا در سایت ثبت نام اختصاص دارد.  ما بر اساس تجربیات خود و اینکه به نیازهای این ثبت نام پی برده ایم، لیست خدمات داریم و مقررات داخلی تدوین نموده ایم که مشتری می تواند آگاهانه انتخاب کند، یعنی برای اولین بار در سایتهای مشابه بطور شفاف بیان نموده ایم که چه خدماتی در ازای دریافت چه هزینه ای ارائه می کنیم. پس هزینه ما برای ارائه خدمات مشخص  در چارچوب مقررات داخلی و نهایتاً ایندو منجر به ایجاد تعهدات متقابل شفاف بین ما و مشتری می شود.


معتقد هستیم هزینه دریافتی ما منصفانه است .خدمات ما تنها یک ورود داده ساده نیست. شامل مواردی همچون تبدیل عکس، چک فرم و ترجمه، و راهنمایی قدم به قدم و درنهایت یک ثبت نام صحیح، چک نتیجه و ... می باشد و همچنین مشتری رها نشده و دست کم یکسال بصورتهای مختلف مشتری با ما مرتبط بوده و در حال دریافت خدماتی است که در سایت تعریف شده است.


ما حتی این امکان را هم بوجود آورده ایم که شخص می تواند در صورت پشیمانی طبق مقررات سایت هزینه خود را بازپس گیرد(تاکید می شود: طبق مقررات سایت).


امانتداری و رعایت مقررات، رکن اول در ارتباط با مشتریان و کار ما می باشد. هر گونه انتقادی به سرعت پیگیری می شود و به پیشنهادات ارزنده مشتریان بها داده می شود.


ما هیچ گونه وابستگی به مرکز قرعه کشی اداره مهاجرت آمریکا نداریم.


این سایت هیچگونه نمایندگی یا مرکز تبلیغاتی ندارد و سرویس دهی به تعداد معدودی از متقاضیان را انجام می دهد.


 

توجه:: ثبت نام جهت دریافت گرین کارت مهاجرتی اقامت دائم (Green Card) با استفاده از قانون مصوب اعطای ویزای تنوع فرهنگی (DV=Diversity Visa) از طریق قرعه کشی (Lottery) و خدمات مشاوره انتخاب شدگان (Selectee) این برنامه مهاجرتی ویژه کشور آمریکا، طبق توضیحات زیر می تواند توسط شخص و یا بوسیله شخص ثالث (مثل ما) به نمایندگی از وی انجام گردد. توضیحات زیر و سایر صفحات سایت اطلاعات بیشتری در اختیار شما بازدید کننده محترم قرار می دهد.


 خدمات ثبت نام لاتاری و برندگان نتایج لاتاری ما به چه کسانی توصیه می شود؟

کلیه افرادیکه شرایط شرکت در این برنامه را داشته باشند می توانند از خدمات ما استفاده نمایند. خواهشمند است فقط از یک طریق ثبت نام نمائید چون ثبت نام دو فرم در یک دوره به یک نام موجب حذف وی در آن سال می گردد. لذا به توضیحات زیر توجه فرمائید:

اگر شما:

- توانائی فنی انجام ثبت نام اینترنتی را ندارید  یا   نگران استباه در تکمیل فرم که به زبان انگلیسی می باشد به دلیل عدم آشنائی با واژگان هستید. یا  مشغله فراوان دارید و ممکن است نتوانید در مهلت مشخص شده ثبت نام نموده و نیاز به جائی دارید که هم اکنون فرم و عکس خود را جهت ثبت نام بسپارید تا در موعد مقرر ثبت نام شوید. یا  نمی توانید عکس را به ابعاد و مشخصات استاندارد قابل قبول در سایت اداره مهاجرت در آورید. یا بایگانی مطمئن از همه مراحل ثبت نام و رسید تحویلی و کد تائیدی نیاز دارید  یا هر ساله جائی را می خواهید موقع ثبت نام خبرتان کند یا موقع اعلام نتیجه برای شما چک نتیجه کند یا بعد از قبولی راهنمائیتان کند یا ... بطور خلاصه اگر می بینید لیست خدماتی که ارائه می دهیم (مشاهده لیست خدمات ما - مشاهده هزینه های ما برای این خدمات) برای شما اهمیت دارد... بنابراین توصیه می شود با استفاده از راهنمای سایت ثبت نام خود را به ما بسپارید و رسید و کد را تحویل بگیرید(>).>

 

چرا هزینه؟

در بالا راهنمائی شد که شما در چه صورتی به خدمات ما در قبال هزینه نیاز خواهید داشت و در چه شرایطی و از چه طریقی شخصاً می توانید ثبت نام نمائید. اما همانگونه که می دانید ثبت نامهائی رسمی وجود دارد مثل مسکن مهر، تکمیل اظهار نامه های مالیاتی، بیمه تامین اجتماعی و غیره که زبان همگی نیز فارسی است و ثبت آنها نیز رایگان بوده  و هزینه ای ندارد، اما به هر دلیلی که الان مورد بحث ما نیست و به اشخاص بستگی دارد، آنرا به دیگران یا مراکز خدمات اینترنتی سپرده و بدیهی است هزینه ای به متولی انجام دهنده می پردازند. این ثبت نام نیز در برخی کافی نتها برای افرادیکه خود نمی توانند ثبت نام نمایند در زمان مقرر انجام می شود. البته صرف نظر از فرآیند یک ثبت نام الکترونیک به زبان انگلیسی با خصوصیات مختص به خود،  شما با مشاهده لیست خدماتی که ما برای ثبت نام شما انجام میدهیم مواردی را می یابید که  برای این ثبت نام لازم  بوده که البته مزیت ثبت نام از طریق ما (لینک شرح خدمات ما) می باشد. همانگونه که در عرصه اینترنت نیز مشاهده می نمائید در کشورهای خارجی نیز این سرویس انجام می شود که امیدواریم مشتریان ایرانی از مراجعه به سایتهای خارجی و خروج ارز کشور جلوگیری نمایند.

 

چرا لاتاری(قرعه کشی،انتخاب

 در متن زیر در مورد تاریخچه تصویب قانون مهاجرت گوناگونی فرهنگی بیشتر آشنا خواهید شد. اما پاسخ به یک سئوال از جنبه کلی و عامیانه بسیار روشن است. وقتی برای موردی درخواست بیش از حد است قرعه یکی از راههاست. هر چند از نظر بار معنوی قابل قیاس نیست ولی از نظر قیاس راهکار عملیاتی در ایران نیز برای سفرهای زیارتی گاهاً قرعه کشی می شود. اگر شما در مورد شرایط حداقلی و چگونگی ثبت نام و انتخاب افراد سایت را مطالعه نمائید بیشتر متوجه می شوید. لازم به ذکر است که افراد انتخاب شده در قرعه کشی از نظر اداره مهاجرت آمریکا selected نام دارند و فرد چیزی را در صورت عدم انتخاب از دست نمی دهد و حتی بر پیگیری سایر روشهای مهاجرتی به آمریکا توسط وی تاثیر ندارد.  لینک سایت اداره مهاجرت 1 : لینک انتخاب شدگان

 


خدمات ثبت نام لاتاری گرین کارت 


الف- خدمات 20 گانه سرویس ثیت نام اینترنتی لاتاری گرین کارت آمریکا

(با تخفیف ویژه بعدی برای استفاده از خدمات ب و ج ویژه کسانی که ثبت نام خود را در این مرکز انجام دهند.)

ب- خدمات مشاوره و انجام کلیه امور بعد از قبولی


ج- خدمات مشاوره آغاز زندگی در آمریکا

جهت اطلاعات بیشتربه منوی سایت مراجعه نمائید.