» کانال تلگرام

» 09193521954 

دفاتر ایران، دبی، ونکور کانادا آماده دریافت سفارشات مهاجرتی شما میباشد

 

پنل تکمیل مدارک و رسید
راهنمای تکمیل پرونده جدید یا تمدید
خبر و مطالب جدید "وبلاگ"
رضایت صد درصدی
مشترک شوید

جهت اطلاع از آخرین خبرها و پیوستن به کانال تلگرامی اینجا را کلیک کنید.

آی دی چت تلگرامی: ustravel@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

https://www.instagram.com/mohajerjan/

تقویم لاتاری گرین کارت
پذیرش مدارک همه ماهها
باز شدن سایت اداره مهاجرت برای ورود ثبت نامها شامگاه 11  مهر تا 16  آبان
موجود شدن رسید در پنل ثبت نامی مشترکان آبانماه
به روز آوری مدارک شهریور ماه
نتیجه 15 اردیبهشت

در صورت واریز زودتر هزینه کمتری می پردازید. این تقویم بر اساس قوانین فعلی و همچنین روال سالیانه بوده و هر گونه جزئیات و تغییرات در سایت اعلام می شود.
تغییر رمز
طبق روال معمول از کلیه کاربران محترم خواهشمند است دو نکته را مد نظر داشته باشند:

1-رمز کاربری خود را بصورت دوره ای تغییر دهند و چون میزبانی این سایت (هاستینگ) نیز تغییر یافته بهتر است این عمل اکنون انجام شود.
2- رمزی که انتخاب می کنید به هیچ رمز دیگر شما بخصوص اکانتهای مهمتان مثل ایمیل و ... یکی نباشد و اگر یکی بوده هر چه سریعتر هر دو رمز را تغییر دهید.

نکات بالا موارد امنیتی عمومی است که لازم دیدیم با توجه به افزایش آسیبهای اینترنت به شما آموزش داده و یاد آور شویم.
تماس
راهنمای چک آنلاین نتایج لاتاری -جواب لاتاری

راهنمای چک آنلاین نتایج لاتاری -جواب لاتاری- ما برای کلیه مشترکان خود نتایج را  چک می کنیم و به برنده گان تلفنی اطلاع می دهیم.

- به مشترکان توصیه می کنیم چک نتیجه را خودشان نیز انجام دهند. رسید همه مشترکان بصورت یک فایل پی دی اف در پنل کاربری آنها قرار دارد و می توانند از آن استفاده کنند. مشترکان ما اگر روی "فراموشی کد" بزنند ممکن است به کد دست پیدا نکنند چون ما ایمیلهای خودمان را در فرم وارد نموده ایم.

 

- اگر شما مشترک ما نیستید ولی می خواهید در هر تاریخ چک نتیجه را ما برای شما انجام دهیم می توانید سفارش دهید تا به محض اعلام نتایج چک شده و به شما اعلام شود. جهت سفارش اینجا را کلیک کنید.

 

- در صورت فراموشی کد تائیدی اینجا را کلیک کنید. توجه: مشترکان ما اگر روی "فراموشی کد" بزنند ممکن است به کد دست پیدا نکنند چون ما ایمیلهای خودمان را در فرم وارد نموده ایم. پس بهتر است از همان فایل داخل پنلشان استفاده کنند یا با ما تماس بگیرند.

***

نتایج لاتاری گرین کارت آمریکا را باید از طریق چک آنلاین گرفت و از طریق پستی یا ایمیل به هیچ یک از برندگان از طریق اداره مهاجرت آمریکا مرسوله ای ارسال نمی گردد.

در شرح روش چک نمودن زیر، بطور مثال تصویر اعلام نتیجه یکی از برندگان مرکز  و یک عدم قبولی بعنوان نمونه نتیجه آن ذکر شده است. شما می توانید نتیجه خود را با یکی تطبیق دهید و متوجه نتیجه شوید.

خدمات پس از قبولی گرین کارت آمریکا:

دوست گرامی، همانگونه که می دانید امسال 125هزار برنده اعلام شده اند که فقط 55 هزار کارت موجود است. یعنی پیش بینی شده است تعدادی از برندگان به دلایل متعددی همچون نقص مدارک و مراحل بعداز قبولی و عوامل دیگر رد می شوند. کوچکی و بزرگی شماره کیس نامبر ارتباطی به رد شدن یا تاریخ اتمام بموقع و صحیح مراحل اداری تا دریافت گرین کارت ندارد. لذا توصیه می شود حتی الامکان از مشاوره و کمک وکیل زبده استفاده نمائید.
برای رفاه حال شما مشاوره، تکمیل فرمها، پشتیبان و ضامن مالی و .... بصورت تلفیق حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

کلیه برندگان محترم گرین کارت آمریکا می توانند جهت طی مراحل بعدی و مشاوره اینجا را کلیک کنید.

دستورالعمل و راهنمای چک نتیجه لاتاری:

برای چک نمودن نتیجه توصیه شده است که از نرم افزار یا مرورگر Internet Explorer استفاده شود اما تجربه ما نشان داده است که با مرورگرهای کروم یا فایرفاکس هم مشکلی ندارد.

 1. جهت چک نمودن نتیجه قبولی بصورت مستقیم در سایت اداره مهاجرت آمریکا روی این لینک کلیک نموده و مشخصات خواسته شده در صفحه بعد را وارد نمائید. جهت این کار داشتن confirmation number که با عدد 2015 و برای 2016 با عدد 2016 شروع شده وبا ترکیب عدد و رقم و 16 رقم است بهمراه نام خانوادگی(فقط فامیل) و سال تولد به میلادی و حروفی که در شکل دیده می شود الزامی است(شکل زیر).

 1. توصیه شده است اینکار را حداقل سه بار از اول تا انتها تکرا کنید تا از نتیجه مطمئن شوید.

 2. نکات مهم زیر را رعایت کنید.

نکات مهم در چک نتیجه از سایت اداره مهاجرت آمریکا:

 1. فقط و فقط از لینک بالا وارد سایت اداره مهاجرت شوید.

 2. حتماً سه بار و بیشتر نتیجه را جهت هر ثبت نام با لینک و مراحل بالا چک کنید.

 3. در وارد نمودن موارد خواسته شده اولاً به تفاوت صفر و o او انگلیسی توجه نمائید یا اگر فایل PDF (ویژه مرکز دی وی فوریو(خاکی)) را دارید از گزینه copy و past استفاده کنید. در پیست نمودن نگاه کنید کاما یا کاراکتر خالی در متن قرار نگیرد.ثانیاً فقط نام خانوادگی یا فامیل انگلیسی را باید وارد کنید(نام کامل نباشد) ثالثاً فقط سال تولد به میلادی باشد. بدیهی است کلیه اطلاعاتی که وارد می کنید باید انگلیسی و دقیقاً مطابق آنچه باشد که در هنگام ثبت نام در فرمها وارد نموده اید یا در رسید دریافتی ثبت نام مشاهده نموده اید.

 4. مثالهائی از confirmation number :

 5. Example: 2016O0DZWY3DOV9

  صفر

  0 = Number Zero

  (Number Zero in bold:

  20161O0DZWY3DOV9)

  حرف O

  O = Letter "O"

  (Letter "O" in bold:

  20161O0DZWY3DOV9)

راهنمای مشخصات نتیجه

پس از طی مراحل بالا ممکن است یکی از دو پاسخ را در نهایت ببینید که نشاندهنده قبولی یا ردی در قرعه امسال و این دوره است .

قبولشدگان :پاسخ مشاهده شده هنگام قبولی یکی از برنده شدگان مرکز :

 1. برای مشاهده تصویر نمونه نامه قبولی و مشخصات مهم آن، اینجا را کلیک کنید.

 2. کلیه برندگان جهت اطلاعات بیشتر و راهنمای مراحل بعدی اینجا را کلیک کنید و مطابق دستورات عمل نمائید. 

 3. از سوی مرکز ما با برندگان "به تدریج" تماس گرفته و راهنمائی لازم در اختیار آنها برای مرحله بعدی قرار خواهد گرفت.

 4. کیس نامبر و بارکد این عزیزان در مرکز برای مراحل بعدی ذخیره خواهد شد هر چند خود عزیزان نیز می توانند مستقلاً همه موارد را عمل نمایند.

پاسخ مشاهده شده در صورت عدم قبولی در لاتاری::

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

معنای پیام بالا این است که بر مبنای اطلاعاتی که وارد نموده اید شما انتخاب نشده اید و در پایان توصیه نموده است بمنظور اطمینان از اینکه شما اطلاعات را درست وارد نموده اید یکبار دیگر به همان لینک مراجعه و نتیجه تان را بار دیگر چک نمائید.

در صورتیکه قبول نشده اید یکی از دو کار زیر را انجام دهید:

متقاضیان محترمیکه برنده نشده اند برای اعلام اسامی بعدی در مهر صبر نکنند و برای دوره بعدی ثبت نام نمایند تا فرصت دوره بعدی را از دست ندهند. هر گونه هزینه ثبت نامی در صورت برنده شدن برای خدمات برنده گان محاسبه می شود و از بین نمی رود.

لینک ثابت