» کانال تلگرام

» 09193521954 

دفاتر ایران، دبی، ونکور کانادا آماده دریافت سفارشات مهاجرتی شما میباشد

 

پنل تکمیل مدارک و رسید
راهنمای تکمیل پرونده جدید یا تمدید
خبر و مطالب جدید "وبلاگ"
رضایت صد درصدی
مشترک شوید

جهت اطلاع از آخرین خبرها و پیوستن به کانال تلگرامی اینجا را کلیک کنید.

آی دی چت تلگرامی: ustravel@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

https://www.instagram.com/mohajerjan/

تقویم لاتاری گرین کارت
پذیرش مدارک همه ماهها
باز شدن سایت اداره مهاجرت برای ورود ثبت نامها شامگاه 11  مهر تا 16  آبان
موجود شدن رسید در پنل ثبت نامی مشترکان آبانماه
به روز آوری مدارک شهریور ماه
نتیجه 15 اردیبهشت

در صورت واریز زودتر هزینه کمتری می پردازید. این تقویم بر اساس قوانین فعلی و همچنین روال سالیانه بوده و هر گونه جزئیات و تغییرات در سایت اعلام می شود.
تغییر رمز
طبق روال معمول از کلیه کاربران محترم خواهشمند است دو نکته را مد نظر داشته باشند:

1-رمز کاربری خود را بصورت دوره ای تغییر دهند و چون میزبانی این سایت (هاستینگ) نیز تغییر یافته بهتر است این عمل اکنون انجام شود.
2- رمزی که انتخاب می کنید به هیچ رمز دیگر شما بخصوص اکانتهای مهمتان مثل ایمیل و ... یکی نباشد و اگر یکی بوده هر چه سریعتر هر دو رمز را تغییر دهید.

نکات بالا موارد امنیتی عمومی است که لازم دیدیم با توجه به افزایش آسیبهای اینترنت به شما آموزش داده و یاد آور شویم.
تماس
مراحل بعد از قبولی لاتاری و خدمات ما برای برندگان لاتاری


مراحل بعد از قبولی لاتاری و خدمات ما برای برندگان
خدمات جهت متقاضیان همه نقاط ایران و ساکنین سایر کشورها


انجام کلیه امور برندگان از صفر تا صد در صد تحت عنوان پکیج طلائی با تخفیف مناسب و امکانات نامحدود و بی نظیر مثل پشتیبان اختصاصی
جلسات مشاوره تلفنی قابل استفاده سراسر کشور و خارج از ایران
تکمیل کلیه فرمها و ملزومات
تغییرات در فرمهای اولیه لاتاری بصورت قانونی و رسمی بدون رد در مصاحبه، مثل فرزند یا ازدواجی و غیره
استعلام یا مکاتبات لازم با مراجع مرتبط
تدارک سفر در خارج از کشور
موارد مربوط به اسپانسری
موارد مربوط به معاینات پزشکی و رزرو وقت
امکان ترجمه رسمی مدارک و پکیج اسپانسری بصورت حضوری  در تهران و بصورت پیک سراسری کل کشور [تخفیف ده درصد]
کوتاه نمودن مدت زمان کلیرنس از چند ماه به چند هفته administrative processing
مشاوره آغاز زندگی در آمریکا (بعد از ویزا خوردن و قبل از رفتن)
و.... هر آنچیزی که برای موفقیت و یاری شما لازم است. ما به فکر شما هستیم.سرویس حضوری تنظیم مدارک لازم در تهران و بصورت پیک در سراسر کشور دائر شد. ضمناً بخشی از کار متقاضیان سراسر کشور و منطقه بصورت پیک سراسری انجام خواهد شد. لذا این مرکز مفتخر است سرویسهای خود را به سراسر ایران و حتی کشورهای دیگر ارائه نماید.

***

چه تعداد سئوال مبهم برای اقدامات پس از برنده شدن دارید؟

آیا فکر می کنید وقت کافی برای سعی و خطا نمودن دارید؟ یا می خواهید کارهای خود را با کمک تیم حرفه ای ما بدون خطا و در اسرع وقت انجام دهید؟

آیا می دانید هزینه شما در اثر اشتباهات احتمالی چندین برابر می شود؟

آیا می دانید به دلیل تعوبق زمانی ناشی از برخی اشتباهات، متاسفانه برخی برنده شدگان نتوانسته اند مراحل اداری را در زمان مقرر طی نمایند و گرین کارت را از دست داده اند؟

امور پس از برنده شدنتان را با اطمینان به ما بسپارید و در وقت و هزینه های خود صرفه جوئی نمائید.

مطمئن باشید اگر با ما باشید از استرس های مختلف رها شده و پاسخ به همه سئوالات خود را در اسرع وقت و بصورت کارشناسی شده مطابق مقررات و قوانین اداره مهاجرت آمریکا خواهید یافت.

هر تعداد برنده از هر کشور در سال اعلام شوند بنا بر قانون رسمی لاتاری مصوب کشور آمریکا فقط 3500 گرین کارت به هر کشور اختصاص خواهدیافت! لذا سرعت همراه با دقت در مراحل بعدی بسیار مهم بوده که در همین رابطه تجربه و تخصص ما بالاترین دقت برای شما را در بر خواهد داشت و تنظیم جدول زمانی برای هر برنده در مرکز ما موجب انجام امور وی در موعد مقرر می گردد.

همیشه دو برابر تعداد گرین کارت موجود اسامی برندگان اعلام می شوند. بنابراین تعداد 50 هزار نفر دیگر علیرغم برنده شدن از دریافت گرین کارت به دلیل عدم طی مراحل پس از قبولی (سرعت + دقت) این شانس را برای همیشه از دست خواهند داد.

به دلیل قرارداد ما با مراکز مختلفی که خدمات آنها برای شما نیاز خواهد بود شما تخفیف مناسبی دریافت می کنید. همچنین به دلیل پرهیز از دوباره کاری به دلیل استفاده از مشاوره های ارزشمند ما در مجموع نهایت کاهش هزینه ها در پی خواهد داشت.

ما به خود اطمینان داریم اول امتحان کنید بعد مابقی هزینه را خواهید پرداخت.

ما با ترکیبی از خدمات حضوری و غیر حضوری هزینه های شما را به کمترین حد آن کاهش داده و در هر زمانی از شبانه روز به شما در هر جای ایران زمین و کشورهای دنیا خدمات خود را با کیفیت بالا ارائه می دهیم.

از اینکه خوش شانس بوده اید خوشحال باشید. اما شانسی را که به شما در برنده شدن روی نموده است با دست خود از بین نبرید و هر چه زودتر با ما تماس بگیرید. شانس یعنی استفاده بهینه از موقعیت ها.

 

 

نحوه ارائه خدمات:

- ارسال سئوالات عمومی و موردی از طریق فرم تماس با ما در سایت و دریافت پاسخ سئوالات در ایمیل شما.

- جلسات مشاوره بصورت تلفنی برگزار می شود. جهت متقاضیان خارج از کشور و سایر مشتریان به درخواست امکان ویس چت رایگان وجود دارد(غیر حضوری).

- امور مربوط به دارالترجمه و امور مالی اسپانسری در تهران انجام می شود و برای کلیه متقاضیان سراسر کشور سرویس پیک در نظر گرفته شده است(حضوری و غیر حضوری).

- جهت تبادل مدارک لازم و فرمها از هر نقطه کشور بوسیله فکس یا ایمیل یا پست انجام می شود(غیر حضوری).

- پشتیبانی 24 ساعته ایمیل و فکس در ایام تعطیلات و ساعات غیر اداری فراهم است.مزایای ارائه بخشی از خدمات بصورت غیر حضوری برای شما:

1- استفاده از امکانات و مشاوره از هر مکان، هر شهر و کشور.

2- صرفه جوئی در هزینه های ایاب و ذهاب شما.

3- صرفه جوئی و استفاده بهتر از زمان.

4- امکان مشارکت همه افراد ذینفع در بحث و ارائه سئوالات.

5- برنامه ریزی زمانی جلسات با انعطاف پذیری بیشتر.

6- عدم جابه جائی مدارک و در نتیجه عدم وجود ریسک گم شدن یا سرقت مدارک.

7- بیشتر شدن زمان مفید جلسات مشاوره و ... چندین مزیت بزرگ دیگر.

 خلاصه ای از مراحل پس از برنده شدن (قبولی و انتخاب) و خدمات مامراحل کلی بعدی پس از قبولی (برنده شدن) لاتاری گرین کارت بصورت زیر بوده که متناسب با هر مرحله، خدمات و یا مشاوره های بعدی انجام می شود. بدیهی است فرصت بیان جزئیات در فهرست زیر نبوده است. در مجموع علاوه بر جلسات مشاوره، 25 سرویس کل خدمات را پوشش می دهد.

توجه : در روند تکمیل مراحل هر ساله تغییراتی روی می دهد که مرکز ما بر اساس آخرین تغییرات امور برندگان را با کیفیت عالی انجام می دهد.

 1. برندگان 2014 : تکمیل کلیه فرمهای دستی و آنلاین مثل فرم های 122 و 230  و  یا نظارت بر تکمیل صحیح آن و تائید آنها : برای برندگان 2015 این روند به روندی آنلاین تبدیل شده است و سایت مربوطه از 19 می 2014 به بعد آماده شده و باز می شود. تغییر جدید

 2. استعلام تائید فرمها

 3. استعلام تعیین زمان مصاحبه بر اساس موجود بودن ویزا

 4. آمادگی برای مصاحبه

  1. تهیه مدارک جهت ترجمه

  2. واکسیناسیون

 1. تعیین شدن زمان مصاحبه

  1. تهیه نهائی مدارک

  2. اسپانسر

  3. رزرو وقت معاینات

  4. تائید وقت سفارت

  5. فرم  و رجیستر نمودن csc

  6. مصاحبه

 2. جلسات مشاوره های تلفنی

 3. برای شما یک جدول زمانی تنظیم می شود تا بدون استرس همه کارها را بموقع انجام دهیم.

 4. در صورتیکه درخواستهای خاصی همچون تعویق انجام پروسه های مختلف به هر دلیل مثل باردار بودن خانمتان و هر مورد دیگری باشد ترتیب تماس و حل مشکل از طریق مراجع رسمی از طرف ما داده خواهد شد.

 5. در صورت نیاز به انجام اموری در آمریکا با توجه به حضور دفتر وکالت امکان پذیر می باشد.

 6. رفع مشکلات پیش آمده در طی مسیر.

 

شما می توانید جهت جلسات مشاوره تلفنی یا  یک یا چند مورد را سفارش داده و فقط هزینه آن موارد را بپردازید. همچنین شما می توانید کلیه خدمات از آغاز تا صدور ویزا را سفارش دهید. (مقرون به صرفه تر است) که پکیج طلائی نام دارد.

پکیج طلائی شامل موارد زیر می باشد:

- لیست کامل بالا (25 مورد)

- تعداد نامحدود جلسات مشاوره به سفارش مشتری یا طبق برنامه زمان بندی مشاور مرکز

 

 بنا به تاکید اداره مهاجرت آمریکا اولاً برنده شدن شما ضمانتی برای دریافت گرین کارت آمریکا ایجاد نمی کند بلکه باید هر چه زودتر فرمهای اولیه را فرستاده و ثانیاً با دقتی که خواهید داشت در هیچیک از مراحل کار بعد از قبولی اشتباهی مرتکب نشده و بطور منظم و سر وقت خودش تمام کارها را انجام دهید. بدیهی است برندگان هر دوره فقط تا آخر سپتامبر همان دوره وقت تکمیل کارهای اداری خود را خواهند داشت. مثلاً برندگان دوره 2014 فقط تا آخر سپتامبر 2014 وقت دارند کلیه امور اداری خود را تکمیل نمایند. پس در عین حالیکه باید تعلل نکنید دقت را فراموش نکنید.

 ما آماده انتقال تجربیات و آخرین تغییرات مراحل اداری به شما و انجام امور محوله می باشد.

هر سال تعداد بیشتری از برندگان از خدمات ما استفاده می کنند و این بعنی افزایش شانس آنها. در چنین شرایطی، عدم استفاده هر برنده از خدمات حرفه ای ما، به معنی کاهش احتمال موفقیت وی می باشد.

خوش شانسی کامل یعنی استفاده بهینه از تمام موقعیتها. برنده محترم، تاکید داریم بر این نکته که شما نباید فراموش کنید، حال که  در برنده شدن لاتاری، جزو خوش شانس ترین مردم دنیا بوده اید، همین شانسی که به شما در برنده شدن داده شده است را از بین نبرده واز توان حرفه ای ما بهره کامل ببرید.