» کانال تلگرام

» 09193521954 

دفاتر ایران، دبی، ونکور کانادا آماده دریافت سفارشات مهاجرتی شما میباشد

 

پنل تکمیل مدارک و رسید
راهنمای تکمیل پرونده جدید یا تمدید
خبر و مطالب جدید "وبلاگ"
رضایت صد درصدی
مشترک شوید

جهت اطلاع از آخرین خبرها و پیوستن به کانال تلگرامی اینجا را کلیک کنید.

آی دی چت تلگرامی: ustravel@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

https://www.instagram.com/mohajerjan/

تقویم لاتاری گرین کارت
پذیرش مدارک همه ماهها
باز شدن سایت اداره مهاجرت برای ورود ثبت نامها شامگاه 11  مهر تا 16  آبان
موجود شدن رسید در پنل ثبت نامی مشترکان آبانماه
به روز آوری مدارک شهریور ماه
نتیجه 15 اردیبهشت

در صورت واریز زودتر هزینه کمتری می پردازید. این تقویم بر اساس قوانین فعلی و همچنین روال سالیانه بوده و هر گونه جزئیات و تغییرات در سایت اعلام می شود.
تغییر رمز
طبق روال معمول از کلیه کاربران محترم خواهشمند است دو نکته را مد نظر داشته باشند:

1-رمز کاربری خود را بصورت دوره ای تغییر دهند و چون میزبانی این سایت (هاستینگ) نیز تغییر یافته بهتر است این عمل اکنون انجام شود.
2- رمزی که انتخاب می کنید به هیچ رمز دیگر شما بخصوص اکانتهای مهمتان مثل ایمیل و ... یکی نباشد و اگر یکی بوده هر چه سریعتر هر دو رمز را تغییر دهید.

نکات بالا موارد امنیتی عمومی است که لازم دیدیم با توجه به افزایش آسیبهای اینترنت به شما آموزش داده و یاد آور شویم.
تماس
راهنمای تمدید ثبت نام لاتاری برای مشترکین قبلی

راهنمای تمدید خدمات ثبت نام لاتاری برای مشترکین قبلی


حتما مشخصات و عکس خود را در پنل کاربری چک نمائید.

نکته بسیار مهم: ممکن است وضعیت تحصیلی شما(دانشجوئی به فارغ التحصیلی و غیره) ، ازدواجی یا تغییر ظاهر کودکان (تغییر عکس لازم دارد) بعنوان تغییرات بسیار مهم در پرونده شما در فاصله بین دوره قبلی و الان اتفاق افتاده باشد که در اینصورت حتماً باید هنگام اعلام تمدید ذکر نمائید. بدیهی است مسئولیت هر گونه اشکالی که در این زمینه در اثر کوتاهی شما بوجود آید بر عهده شماست.

 در صورتیکه درخواست به روز آوری محتویات پرونده(فرم مشخصات یا عکسها) را دارید ابتدا با واریز هزینه دوره جدید تمدید نموده و سپس به روز آوری نمائید.

 

کلیه ثبت نامها نیاز به واریز هزینه دارند مگر هزینه را در سالیان قبل بصورت چند ساله واریز نموده باشند. ثبت نامهای دوره ششم به بعد از تخفیف ویژه به شرح صفحه هزینه برخوردار خواهند شد. 

 

مراحل تمدید:

قبول مقررات اداری و مالی - قرار داد:   طبق روال سایتهای اینترنتی و تجارت الکترونیک، شما با عضویت و واریز هزینه، عملاً مقررات دی وی فوریو را قبول نموده اید و این امر بمنزله قراردادی دو طرفه است. لذا خواهشمند است مقررات را مطالعه نمائید. عدم اطلاع از این مقررات خللی و بهانه ای جهت عدم اجرای آن بوجود نخواهد آورد. (لینک مقررات)

الف-  فرم مشخصات: 

مدارک شما در سایت ما وجود دارد اما تعداد معدودی از دوستان نسخه قدیمی فرم مشخصات خود (و همراهان) را در سایت ثبت نموده اند. نشانه آن این است که با کلیک روی فرم مشخصات متقاضی(یان) چیزی از مشخصاتشان را مشاهده نمی کنند و پنهان است. این دوستان باید نسخه جدید را تکمیل نمایند و سپس درخواست بررسی دهند. اگر چنانچه نسخه جدید داشته ولی تغییر وضعیت همچون مدرک تحصیلی جدید یا دانشجو شدن و یا تاهل یا صاحب فرزند جدید شدن داشته اید حتما درخواست ویرایش دهید. شرایط جدید خانواده خود را چک کنید ممکن است فردی از افراد خانواده شما متاهل شده باشد یا اینکه وارد 21 سال شده باشد که در اینصورت نمی تواند مثل قبل با والدین خود شرکت کند و باید بصورت جدا شرکت کند. یا فردی زیر 21 سال باشد و تازه دیپلم بگیرد که ایشان هم با خانواده و هم بصورت مستقل می تواند شرکت کند.

بار دیگر تاکید می کنیم صحت اطلاعات فرمتان را چندین بار چک کنید اگر گذرنامه دارید باید دقیقا مطابق آن به انگلیسی و تاریخ میلادی باشند (نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد و محل تولد) و اگر ندارید گذرنامه آینده را بر اساس ترجمه ای که ما درج نموده ایم تهیه نمائید. اطلاعات کلیه فرزندان زیر 21 سال را که هنوز متاهل نشده اند در فرمتان حتما وارد نمائید.

 اگر در این زمینه ابهامی وجود دارد می توانید فایل راهنمای ثبت نام را که روی همه صفحات سایت وجود دارد دانلود نمائید.

 

ب- عکس:

توصیه شده است هر ساله عکس جدید ارسال شود لذا تشخیص این مساله برعهده شماست تا اگر تغییری مشاهده می فرمائید اقدام نموده و در صورت آپلود عکس جدید، حتما درخواست جایگزینی عکس ارسالی را از طریق ارسال نامه به مدیر بدهید.

 

ج- هزینه:

پس از انجام مراحل الف و ب بالا از پنل کاربری خود و طبق جدول موجود در هزینه ها، واریز و پس از واریز ثبت فیش نموده و تائیدیه را در پنلتان مشاهده نمائید.

 

د- رسید ثبت نام و کد تائیدی:

بنا به روال دوره های قبلی فایل رسید و کد تائیدی در آبانماه در پنلتان موجود و قابل دانلود می باشد.

هشدار به افرادیکه رسید قبلی شان در پنلشان موجود شده است: لطفاً رسیدهای ثبت نام قبلی را از پنلتان حداکثر تا 5 مهر دانلود و جهت چک نتیجه دفعات بعدی دوره قبلی، در سیستم خود دانلود نمائید. پس از این تاریخ رسیدهای دوره قبلی حذف می شوند. بدیهی است افرادیکه رسید آنها ایمیل شده است نیازی به این کار نداشته ولی رسید این عزیزان هم از این دوره در پنلشان موجود شده و همرمان بوسیله پیامک اطلاع داده می شود.

 

ه- اعلام نتیجه

 اردیبهشت سال آبنده.

 

 

 مشخصات پرونده کامل این دوره:

اولاً در کنار پین کدتان عبارت DV18 یا DV2018  درج شده باشد. و ثانیاً کنار هر سه قسمت فرم مشخصات، عکس و هزینه عبارت "کامل" درج شده باشد.

 

  در صورتیکه از دوستان شما نیز قصد ثبت نام در مرکز ما را دارند چنانچه شما آنها را به مرکز معرفی نمائید 10000 تومان تشویقی به شما و 5000 تومان به وی جهت ثبت نام جدیدش تعلق می گیرد.

 

لینک ثابت