» کانال تلگرام

» 09193521954 

دفاتر ایران، دبی، ونکور کانادا آماده دریافت سفارشات مهاجرتی شما میباشد

 

پنل تکمیل مدارک و رسید
راهنمای تکمیل پرونده جدید یا تمدید
خبر و مطالب جدید "وبلاگ"
رضایت صد درصدی
مشترک شوید

جهت اطلاع از آخرین خبرها و پیوستن به کانال تلگرامی اینجا را کلیک کنید.

آی دی چت تلگرامی: ustravel@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

https://www.instagram.com/mohajerjan/

تقویم لاتاری گرین کارت
پذیرش مدارک همه ماهها
باز شدن سایت اداره مهاجرت برای ورود ثبت نامها شامگاه 11  مهر تا 16  آبان
موجود شدن رسید در پنل ثبت نامی مشترکان آبانماه
به روز آوری مدارک شهریور ماه
نتیجه 15 اردیبهشت

در صورت واریز زودتر هزینه کمتری می پردازید. این تقویم بر اساس قوانین فعلی و همچنین روال سالیانه بوده و هر گونه جزئیات و تغییرات در سایت اعلام می شود.
تغییر رمز
طبق روال معمول از کلیه کاربران محترم خواهشمند است دو نکته را مد نظر داشته باشند:

1-رمز کاربری خود را بصورت دوره ای تغییر دهند و چون میزبانی این سایت (هاستینگ) نیز تغییر یافته بهتر است این عمل اکنون انجام شود.
2- رمزی که انتخاب می کنید به هیچ رمز دیگر شما بخصوص اکانتهای مهمتان مثل ایمیل و ... یکی نباشد و اگر یکی بوده هر چه سریعتر هر دو رمز را تغییر دهید.

نکات بالا موارد امنیتی عمومی است که لازم دیدیم با توجه به افزایش آسیبهای اینترنت به شما آموزش داده و یاد آور شویم.
تماس
آشنائی با ما

آشنائی با مامطالعه دقیق متون زیر قبل از هر گونه اقدامی از طریق سایت ما توصیه می شود.

این مرکز برای کلیه ثبت نامیهای خود رسید معتبر صادر نموده و در وقت اعلام نتایج نیز نتیجه آنها را چک و برندگان از خدمات بعد از قبولی تا رسیدن برخوردار می شوند.

این مرکز هر ساله ثبت نام  تعداد محدودی از متقاضیان ثبت نام گرین کارت را با دقت هر چه تمامتر انجام داده و بعنوان گواهی حسن انجام کار رسید معتبر و کد رهگیری را برای هر کدام از متقاضیان صادر مینماید.نکات لازم به ذکر در خصوص فعالیت ما


ارائه سرویس برای یک کشور خاص (مثل گرین کارت آمریکا) به معنای تائید یا تکذیب و یا توصیه آن کشور نیست. اینکه اوضاع اقتصادی یا شرایط آمریکا یا هر کشور دیگری برای مهاجران خوب است یا خیر بر عهده متقاضی می باشد. اتحادیه اروپا نیز قرار بود در تقلید از گرین کارت به ارائه "بلو کارت" اقدام کند که به دلایل مختلف از جمله اقتصادی و ... قانون نشد.


گرین کارت آمریکا بعنی کارتی که اجازه اقامت دائم در این کشور را می دهد ، برخی راههای دریافت گرین کارت سالها بطول می انجامد اما طبق قانون مصوب در آمریکا همه کشورهای دنیا به جز کشورهای خاصی که تعداد مهاجران بسیار زیادی در آمریکا دارند می توانند از این طریق هم متقاضی شوند. این روش شامل یک ثبت نام اما با حداقل شرایط است که چون تعداد متقاضیان آن بیش از ظرفیت است بوسیله قرعه برای اقدامات بعدی تعدادی سالیانه انتخاب می شوند. انتخاب شده گرین کارت الزامی در اقدام بعدی برای رفتن ندارد (هر چند اگر در مدت معین در آمریکا حضور نداشته باشد برنده شدن وی لغو می شود ولی میتواند باز سال دیگر در این برنامه شرکت کند) و مخیر است ادامه مراحل را طی کند یا خیر. حتی نیازی به اعلام انصراف ندارد و بر سایر امور مهاجرتی وی تاثیری ندارد.


در سالهای گذشته به دلایلی که در بخش بعدی آمده، بسیاری از ایرانیان در داخل کشور ثبت نام خود را به سایتهای خارجی که هم اکنون نیز فعالیت دارند می سپردند که این امر در حداقل خود، موجب خارج شدن ارز از ایران می شد. در آن شرایط انتخاب داخلی وجود نداشت. انتظار می رود ساکنان داخل ایران از سرویسهای خارجی حداقل به دلیل خروج ارز از کشور استفاده ننمایند.البته هزینه ما با هزینه بسیار بالای سایتهای خارجی به هیچ وجه قابل مقایسه نیست هر چند اصل کار هیچ تفاوتی ندارد و در نهایت صحت خدمات توسط مشتری بوسیله رسیدها و کد تائیدی تحویلی قابل بررسی است.


ما به هیچ وجه قول برنده شدن در ازای ثبت نام را نمی دهیم. بلکه با سالها تجربه و امکانات خود، نهایت سعی خود را در ارائه خدماتی که لیست آنرا ارائه داده ایم و ثبت نام صحیح خواهیم نمود. اگر بیشتر مطالب سایت را بخوانید متوجه خواهید شد لفظ "صحیح" برای ثبت نام متضمن رعایت نکات مختلف می باشد، چون شما را وارد یک پروسه قانونی مهاجرت می کند. ما آمار شرکت کنندگان و برندگان این برنامه را در صفحات سایت قرار داده ایم. طبیعی است افرادیکه بطور قطع و الزام باید به آمریکا مهاجرت کنند سایر گزینه های مهاجرت را باید از مسیرهای قانونی خود پیگیری نمایند ولی می توانند همزمان و سالیانه در برنامه قرعه کشی ثبت نام نمایند.


 بخش بسیار کوچکی از هزینه دریافتی ما فقط به ورود دیتا در سایت ثبت نام اختصاص دارد.  ما بر اساس تجربیات خود و اینکه به نیازهای این ثبت نام پی برده ایم، لیست خدمات داریم و مقررات داخلی تدوین نموده ایم که مشتری می تواند آگاهانه انتخاب کند، یعنی برای اولین بار در سایتهای مشابه بطور شفاف بیان نموده ایم که چه خدماتی در ازای دریافت چه هزینه ای ارائه می کنیم. پس هزینه ما برای ارائه خدمات مشخص  در چارچوب مقررات داخلی و نهایتاً ایندو منجر به ایجاد تعهدات متقابل شفاف بین ما و مشتری می شود.


معتقد هستیم هزینه دریافتی ما منصفانه است .خدمات ما تنها یک ورود داده ساده نیست. شامل مواردی همچون تبدیل عکس، چک فرم و ترجمه، و راهنمایی قدم به قدم و درنهایت یک ثبت نام صحیح، چک نتیجه و ... می باشد و همچنین مشتری رها نشده و دست کم یکسال بصورتهای مختلف مشتری با ما مرتبط بوده و در حال دریافت خدماتی است که در سایت تعریف شده است.


ما حتی این امکان را هم بوجود آورده ایم که شخص می تواند در صورت پشیمانی طبق مقررات سایت هزینه خود را بازپس گیرد(تاکید می شود: طبق مقررات سایت).


امانتداری و رعایت مقررات، رکن اول در ارتباط با مشتریان و کار ما می باشد. هر گونه انتقادی به سرعت پیگیری می شود و به پیشنهادات ارزنده مشتریان بها داده می شود.


ما هیچ گونه وابستگی به مرکز قرعه کشی اداره مهاجرت آمریکا نداریم.


این سایت هیچگونه نمایندگی یا مرکز تبلیغاتی ندارد و سرویس دهی به تعداد معدودی از متقاضیان را انجام می دهد.


 

توجه: ثبت نام جهت دریافت گرین کارت مهاجرتی اقامت دائم (Green Card) با استفاده از قانون مصوب اعطای ویزای تنوع فرهنگی (DV=Diversity Visa) از طریق قرعه کشی (Lottery) و خدمات مشاوره انتخاب شدگان (Selectee) این برنامه مهاجرتی ویژه کشور آمریکا، طبق توضیحات زیر می تواند  بوسیله شخص ثالث (مثل ما) به نمایندگی از وی انجام گردد. توضیحات زیر و سایر صفحات سایت اطلاعات بیشتری در اختیار شما بازدید کننده محترم قرار می دهد.


 خدمات ثبت نام لاتاری و برندگان نتایج لاتاری ما به چه کسانی توصیه می شود؟

کلیه افرادیکه شرایط شرکت در این برنامه را داشته باشند می توانند از خدمات ما استفاده نمایند. خواهشمند است فقط از یک طریق ثبت نام نمائید چون ثبت نام دو فرم در یک دوره به یک نام موجب حذف وی در آن سال می گردد. لذا به توضیحات زیر توجه فرمائید:

اگر شما:

- توانائی فنی انجام ثبت نام اینترنتی را ندارید  یا   نگران استباه در تکمیل فرم که به زبان انگلیسی می باشد به دلیل عدم آشنائی با واژگان هستید. یا  مشغله فراوان دارید و ممکن است نتوانید در مهلت مشخص شده ثبت نام نموده و نیاز به جائی دارید که هم اکنون فرم و عکس خود را جهت ثبت نام بسپارید تا در موعد مقرر ثبت نام شوید. یا  نمی توانید عکس را به ابعاد و مشخصات استاندارد قابل قبول در سایت اداره مهاجرت در آورید. یا بایگانی مطمئن از همه مراحل ثبت نام و رسید تحویلی و کد تائیدی نیاز دارید  یا هر ساله جائی را می خواهید موقع ثبت نام خبرتان کند یا موقع اعلام نتیجه برای شما چک نتیجه کند یا بعد از قبولی راهنمائیتان کند یا ... بطور خلاصه اگر می بینید لیست خدماتی که ارائه می دهیم (مشاهده لیست خدمات ما - مشاهده هزینه های ما برای این خدمات) برای شما اهمیت دارد... بنابراین توصیه می شود با استفاده از راهنمای سایت ثبت نام خود را به ما بسپارید و رسید و کد را تحویل بگیرید(راهنمای سایت جهت ثبت نام).

 

چرا هزینه؟

همانگونه که می دانید ثبت نامهائی رسمی وجود دارد مثل مسکن مهر، تکمیل اظهار نامه های مالیاتی، بیمه تامین اجتماعی و غیره که زبان همگی نیز فارسی است و ثبت آنها نیز رایگان بوده  و هزینه ای ندارد، اما به هر دلیلی که الان مورد بحث ما نیست و به اشخاص بستگی دارد، آنرا به دیگران یا مراکز خدمات اینترنتی سپرده و بدیهی است هزینه ای به متولی انجام دهنده می پردازند. این ثبت نام نیز در برخی کافی نتها برای افرادیکه خود نمی توانند ثبت نام نمایند در زمان مقرر انجام می شود. البته صرف نظر از فرآیند یک ثبت نام الکترونیک به زبان انگلیسی با خصوصیات مختص به خود،  شما با مشاهده لیست خدماتی که ما برای ثبت نام شما انجام میدهیم مواردی را می یابید که  برای این ثبت نام لازم  بوده که البته مزیت ثبت نام از طریق ما (لینک شرح خدمات ما) می باشد. همانگونه که در عرصه اینترنت نیز مشاهده می نمائید در کشورهای خارجی نیز این سرویس انجام می شود که امیدواریم مشتریان ایرانی از مراجعه به سایتهای خارجی و خروج ارز کشور جلوگیری نمایند.

 

چرا لاتاری(قرعه کشی،انتخاب

 در متن زیر در مورد تاریخچه تصویب قانون مهاجرت گوناگونی فرهنگی بیشتر آشنا خواهید شد. اما پاسخ به یک سئوال از جنبه کلی و عامیانه بسیار روشن است. وقتی برای موردی درخواست بیش از حد است قرعه یکی از راههاست. هر چند از نظر بار معنوی قابل قیاس نیست ولی از نظر قیاس راهکار عملیاتی در ایران نیز برای سفرهای زیارتی گاهاً قرعه کشی می شود. اگر شما در مورد شرایط حداقلی و چگونگی ثبت نام و انتخاب افراد سایت را مطالعه نمائید بیشتر متوجه می شوید. لازم به ذکر است که افراد انتخاب شده در قرعه کشی از نظر اداره مهاجرت آمریکا selected نام دارند و فرد چیزی را در صورت عدم انتخاب از دست نمی دهد و حتی بر پیگیری سایر روشهای مهاجرتی به آمریکا توسط وی تاثیر ندارد.  لینک سایت اداره مهاجرت 1 : لینک انتخاب شدگان

 


خدمات ثبت نام لاتاری گرین کارت 


الف- خدمات 20 گانه سرویس ثیت نام اینترنتی لاتاری گرین کارت آمریکا

(با تخفیف ویژه بعدی برای استفاده از خدمات ب و ج ویژه کسانی که ثبت نام خود را در این مرکز انجام دهند.)

ب- خدمات مشاوره و انجام کلیه امور بعد از قبولی


ج- خدمات مشاوره آغاز زندگی در آمریکا

جهت اطلاعات بیشتربه لینک هر صفحه  یا منوی سایت مراجعه نمائید.