» کانال تلگرام

» 09193521954 

دفاتر ایران، دبی، ونکور کانادا آماده دریافت سفارشات مهاجرتی شما میباشد

 

پنل تکمیل مدارک و رسید
راهنمای تکمیل پرونده جدید یا تمدید
خبر و مطالب جدید "وبلاگ"
رضایت صد درصدی
مشترک شوید

جهت اطلاع از آخرین خبرها و پیوستن به کانال تلگرامی اینجا را کلیک کنید.

آی دی چت تلگرامی: ustravel@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

https://www.instagram.com/mohajerjan/

تقویم لاتاری گرین کارت
پذیرش مدارک همه ماهها
باز شدن سایت اداره مهاجرت برای ورود ثبت نامها شامگاه 11  مهر تا 16  آبان
موجود شدن رسید در پنل ثبت نامی مشترکان آبانماه
به روز آوری مدارک شهریور ماه
نتیجه 15 اردیبهشت

در صورت واریز زودتر هزینه کمتری می پردازید. این تقویم بر اساس قوانین فعلی و همچنین روال سالیانه بوده و هر گونه جزئیات و تغییرات در سایت اعلام می شود.
تغییر رمز
طبق روال معمول از کلیه کاربران محترم خواهشمند است دو نکته را مد نظر داشته باشند:

1-رمز کاربری خود را بصورت دوره ای تغییر دهند و چون میزبانی این سایت (هاستینگ) نیز تغییر یافته بهتر است این عمل اکنون انجام شود.
2- رمزی که انتخاب می کنید به هیچ رمز دیگر شما بخصوص اکانتهای مهمتان مثل ایمیل و ... یکی نباشد و اگر یکی بوده هر چه سریعتر هر دو رمز را تغییر دهید.

نکات بالا موارد امنیتی عمومی است که لازم دیدیم با توجه به افزایش آسیبهای اینترنت به شما آموزش داده و یاد آور شویم.
تماس
دلایل اعتماد به ما

دلایل اعتماد

ما نیز می کنیم- صدور رسید و کد تائیدی و ذخیره پیش نویس نشان دهنده جزئیات بیشتر: بنا به تاکید اداره مهاجرت آمریکا به کلیه ثبت نام شوندگان رسید معتبر تحویل می شود. پس از ثبت نام صحیح ما برای شما، رسید اختصاصی ثبت نام شما با سربرگ سایت اداره مهاجرت آمریکا، حاوی اطلاعاتی شامل : مشخصات کامل فرد اصلی پرونده، روز و ساعت دقیق ثبت نام شما، کد تائیدیConfirmation number، تاریخ تولد ، نام و نام خانوادگی، امضای دیجیتال 40 رقمی در پنل کاربری شما قرار داده می شود و هر زمان بخواهید می توانید آنرا دانلود و ذخیره نمائید. مراتب بوسیله پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. در زمان اعلام نتایج می توانید در سایت اداره مهاجرت آمریکا چک نمائید.

 


- Service List: ارائه لیست خدمات برتر به مشتریان. این لیست نشان می دهد که ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا با یک ثبت نام ساده تفاوت دارد. تجربه کشورهای دیگر و مؤسسات مشابه که وکلای محترمی حتی اداره کننده آن هستند نشان میدهد  که اولاً تکمیل این فرم یعنی فرمی که مندرجات آن بار حقوقی دارد و باید با رعایت تمام جوانب امر پرشود تا بعد از قبولی موجب ایجاد مشکل یا رد قبولی نشود. ثانیاً بطور پیوسته باید در جریان ثبت نام تا قبولی خدماتی ارائه شود. لذا این امر با توجه به تجربه زیادی که در این امر داشته و تجربیات شرکتهای خارجی نسبت به ارائه لیست خدمات اقدام نموده است. یعنی مشتری می بیند در ازای هزینه ای که می دهد توقع چه خدماتی را باید داشته باشد. این لیست نشان می دهد که دریافت هزینه جهت خدمات ثبت نام به معنی دریافت هزینه برای "ثبت نام" نیست بلکه برای خدماتی است که ارائه می شود. البته بدیهی است تکمیل فرم ثبت نامی و استاندارد نمودن عکس و غیره تماماً توسط ما انجام و مصادیق همه موارد برای مشتری قابل ارائه و مشاهده  می باشد.


- Best Price according to the Best Services: قیمت رقابتی خدمات ثبت نام با توجه به پشتیبانی و خدمات کامل حتی بعد از قبولی.


 

- سالها سابقه درخشان ثبت نام و خدمات برندگان.


- Customer Certified: سابقه مستند با ارائه سندها از مشتریان قبلی بهمراه اظهار نظر ایشان در سایت نشاندهنده عملکرد واقعی در سایت بعنوان شاهدان عینی درج گردیده است. از مشتریان با سابقه دوسال تا چند سال و برندگان ما با ارائه سندی که نشاندهنده مدعای ایشان است.


- Complete Support: ما فقط شما را ثبت نام نمی کنیم بلکه نتیجه تان را چک نموده و با تخفیف ویژه تمام کارهای شما را تا رسیدن به آمریکا انجام داده و حتی در آمریکا بوسیله برندگان قبلی خود شما را برای زندگی جدیدتان راهنمائی می کند. نتیجه این پشتیبانی و منافع دو طرفه باعث می شود و البته ما را تشویق می کند تا نهایت سعی و تلاش خود را انجام داده تا بالاترین آمار قبولی را از آن خود سازیم. این یعنی همان چیزی که شما می خواهید!


- پشتیبانی کامل  در ساعات اداری ایام هفته و همچنین بطور 24 ساعته همراه و پاسخگوی شماست.


- هر یک از خدمات ما دارای لیست بوده و بصورت شفاف ارائه شده است. خدمات ما پاسخ به نیاز واقعی شماست.


- خدمات دارای سطح و متناسب با سطح دارای هزینه مشخص می باشد بطوریکه هر فرد با توجه به سطح نیاز خود هزینه می پردازد.


- با امکانات فراهم شده می توانید از خدمات ما استفاده کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جوئی نمائید.


- خبرنامه رایگان جهت اطلاع رسانی.و ....

لینک ثابت