» کانال تلگرام

» 09193521954 

دفاتر ایران، دبی، ونکور کانادا آماده دریافت سفارشات مهاجرتی شما میباشد

 

پنل تکمیل مدارک و رسید
راهنمای تکمیل پرونده جدید یا تمدید
خبر و مطالب جدید "وبلاگ"
رضایت صد درصدی
مشترک شوید

جهت اطلاع از آخرین خبرها و پیوستن به کانال تلگرامی اینجا را کلیک کنید.

آی دی چت تلگرامی: ustravel@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

https://www.instagram.com/mohajerjan/

تقویم لاتاری گرین کارت
پذیرش مدارک همه ماهها
باز شدن سایت اداره مهاجرت برای ورود ثبت نامها شامگاه 11  مهر تا 16  آبان
موجود شدن رسید در پنل ثبت نامی مشترکان آبانماه
به روز آوری مدارک شهریور ماه
نتیجه 15 اردیبهشت

در صورت واریز زودتر هزینه کمتری می پردازید. این تقویم بر اساس قوانین فعلی و همچنین روال سالیانه بوده و هر گونه جزئیات و تغییرات در سایت اعلام می شود.
تغییر رمز
طبق روال معمول از کلیه کاربران محترم خواهشمند است دو نکته را مد نظر داشته باشند:

1-رمز کاربری خود را بصورت دوره ای تغییر دهند و چون میزبانی این سایت (هاستینگ) نیز تغییر یافته بهتر است این عمل اکنون انجام شود.
2- رمزی که انتخاب می کنید به هیچ رمز دیگر شما بخصوص اکانتهای مهمتان مثل ایمیل و ... یکی نباشد و اگر یکی بوده هر چه سریعتر هر دو رمز را تغییر دهید.

نکات بالا موارد امنیتی عمومی است که لازم دیدیم با توجه به افزایش آسیبهای اینترنت به شما آموزش داده و یاد آور شویم.
تماس
چگونگی تحویل رسید ثبت نام و کد تائیدی
تحویل رسید ثبت نامی شما در مرکز پایان کار نیست، بلکه آغاز خدمات است و این تحقق "ثبت نام ممکن است کار هر کسی باشد ولی تخصص ماست" می باشد.

همانگونه در مطالب قبلی بیان شد، پس از اینکه پرونده شما تکمیل شد، ثبت نام شما به نوبت انجام می شود. طبیعی است که یک مرکز با قدمت و سابقه دی وی فوریو به دلایل مختلفی که مهمترین آن حفظ کیفیت ثبت نام در جهت نیل به حداکثر قبولیهاست با ملاحظات خاصی ثبت نام شما را انجام می دهد.

ناگفته نماند که افزایش تعداد قبولیهای مرکز برای ادامه کار مرکز حیاتی است، چون ما، ارائه دهنده خدمات بعد از قبولی تا رسیدن به آمریکا بوده و افزایش بیش از پیش تعداد قبولیها از این نظر برای مرکز مهم می باشد که در واقع منفعتی دو طرفه برای ثبت نام شدگان مرکز به ارمغان می آورد.

البته یک قول را به همه شما بر اساس دو رکن مهم الف - برنامه ریزی که داریم و همچنین ب- تجربه سابقه کاری ده ساله خود به شما می دهیم و آن اینکه هیچ گاه ثبت نامی جا نمانده است.

پس از ثبت نامتان، رسید های ثبت نامی به مرور در پنل کاربران آپلود و در پنل بمدت دو سال بایگانی می شود و کاربران می توانند استفاده یا دانلود نمایند. در این رابطه مرکز از تقویم لاتاری در سایت خود جلوتر است.

پس از ثبت نام سه علامت  --- تبدیل به کلمه "موجود" شده و شما روی این کلمه کلیک و به رسید خود دسترسی خواهید داشت.  البته اگر مشترک قبلی باشید علامت --- وجود نداشته و فقط کلمه موجود درج شده است و با کلیک روی آن و در انتهای لیست آخرین رسیدها وجود خواهند داشت. البته توجه شود که بعد از اینکه پیام انجام رسید را دریافت نمودید این عمل انجام شود چون ممکن است فایلها مربوط به دوره های قبلی شما باشد.

 

این رسید حاوی مشخصاتی از جمله: جهت مشاهده در ابعاد بزرگتر روی تصویر کلیک کنید

مشخصات فرد متقاضی (ثبت نام شده اصلی)، تاریخ و ساعتی که ثبت نامش انجام شده است، کد تائیدی confirmation Number، کد امضای دیجیتالی و تاریخ چک نتیجه می باشد.

تصویر یک نمونه از رسید 2016 آورده شده است(جهت مشاهده در سایز بزرگ روی آن کلیک شود).

 توجه داشته باشید که در فرم ثبت نامی که مفصل است بسیاری مشخصات از جمله نام تک تک افراد خانواده، تحصیلات و غیره درج می شود ولی رسید نهائی شامل اجزائی است که در بالا بیان شد. بعنوان نمونه برای یک خانواده امکان دریافت صرفاً دو کد و دو فایل میسر است حال آنکه ذیل هر رسید مشخصات کلیه افراد خانواده وارد شده است. طبیعی است فرزندان باوجودیکه در ثبت نام وارد شده اند ولی چون شرکت کننده اصلی نبوده و همراه پدر یا مادر شرکت داده می شوند با همان کد تائیدی والدین پروسه می شوند.

 

برای هر مشترک هنگام آپلود رسید ثبت نام اطلاع رسانی می شود:

1- پیامک(دوره ای)

2-ایمیل

3-پیام در صندوق پیام(آنی)

مشترکان محترم توجه داشته باشند که ثبت نام تکراری و یکسان موجب حذف آنها می شود.

 

چک نتایج و تاریخ اعلام نتایج انتخاب شدگان DV2018:

 طبق اعلام اداره مهاجرت تاریخ چک نتیجه سه شنبه 12 اردیبهشت 1396 (2 می 2017) می باشد.

 بر اساس فهرست خدمات اعلامی مرکز "دی وی فوریو" این مرکز خود را متعهد به چک نتیجه تک تک مشترکان در تاریخ اصلی یاد شده می داند. البته مشترکان با اطلاعات رسید و راهنمای فارسی می توانند خود نیز شخصاً چک نتیجه نمایند.

ما به برندگان تلفنی اطلاع داده و بلافاصله خدمات بعد از قبولی آنها تا رسیدن به آمریکا توسط مرکز آغاز می شود(مزیت بزرگ مرکز دی وی فوریو). جهت این عزیزان، کلیه خدمات بعد از قبولی خارج از نوبت و با تخفیف 50 پنجاه درصدی انجام می شود.

 

خبر رسانی و اطلاع:

هر گونه خبر جدید منتشر شده از اداره مهاجرت از طریق سایت و خبرنامه اطلاع رسانی می شود.

 

 

ارسال شده در : جمعه 9 مهر 1395 :: مرتبط با موضوع : ثبت نام :: لینک ثابت