» کانال تلگرام

» 09193521954 

دفاتر ایران، دبی، ونکور کانادا آماده دریافت سفارشات مهاجرتی شما میباشد

 

پنل تکمیل مدارک و رسید
راهنمای تکمیل پرونده جدید یا تمدید
خبر و مطالب جدید "وبلاگ"
رضایت صد درصدی
مشترک شوید

جهت اطلاع از آخرین خبرها و پیوستن به کانال تلگرامی اینجا را کلیک کنید.

آی دی چت تلگرامی: ustravel@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

https://www.instagram.com/mohajerjan/

تقویم لاتاری گرین کارت
پذیرش مدارک همه ماهها
باز شدن سایت اداره مهاجرت برای ورود ثبت نامها شامگاه 11  مهر تا 16  آبان
موجود شدن رسید در پنل ثبت نامی مشترکان آبانماه
به روز آوری مدارک شهریور ماه
نتیجه 15 اردیبهشت

در صورت واریز زودتر هزینه کمتری می پردازید. این تقویم بر اساس قوانین فعلی و همچنین روال سالیانه بوده و هر گونه جزئیات و تغییرات در سایت اعلام می شود.
تغییر رمز
طبق روال معمول از کلیه کاربران محترم خواهشمند است دو نکته را مد نظر داشته باشند:

1-رمز کاربری خود را بصورت دوره ای تغییر دهند و چون میزبانی این سایت (هاستینگ) نیز تغییر یافته بهتر است این عمل اکنون انجام شود.
2- رمزی که انتخاب می کنید به هیچ رمز دیگر شما بخصوص اکانتهای مهمتان مثل ایمیل و ... یکی نباشد و اگر یکی بوده هر چه سریعتر هر دو رمز را تغییر دهید.

نکات بالا موارد امنیتی عمومی است که لازم دیدیم با توجه به افزایش آسیبهای اینترنت به شما آموزش داده و یاد آور شویم.
تماس
آشنائی با "پنل کاربری" و راهنمای چگونگی کار با آن
تعریف "پنل کاربری" : مکانی است که به واسطه عضو یت در سایت در اختیار  قرار داده می شود که با آن بتواند واسپاری ثبت نام خود را مدیریت کند. شما پرونده خود را در سایت ما قرار داده و ما با کارهای تکمیلی (ترجمه، بررسی و مشاوره در صورت لزوم، استاندارد سازی عکسها  و غیره) ثبت نام صحیح شما را انجام و رسید و کد تائیدی Confirmation Number به مشترک ارائه می دهیم. در واقع محلی است که شخص با وارد نمودن رمز عبور و نام کاربری که خود هنگام عضو یت انتخاب نموده است به آن محل وارد می شود و پرونده خود را در آن محل تکمیل می کند. فرم و عکس را در آن می سپارد تا پس از بررسی و تائید و ترجمه و یا استاندارد سازی عکس و غیره توسط همکاران ما پرونده ای آماده ثبت نام برای لاتاری گرین کارت آمریکا شده و پس از ثبت نام صحیح وی مستندات تائید کننده ثبت نام وی نظیر کد رهگیری و جزئیات فایل وارد شده به سایت اداره مهاجرت در آن مکان برای دانلود به مشترک به نام رسید ثبت نام قرار داده می شود. براساس این پنل کاربری دو واژه "عضو " و "مشترک" تعریف شده است.

تعریف عضو : هر شخصی که در سایت عضو شود. عضو یت رایگان است ولی مسئولیتی برای اطلاع رسانی، پیگیری و ثبت نام به وجود نمی آورد.

تعریف مشترک: هر عضو ی که حداقل یکبار واریز کامل داشته باشد. ما برای چنین شخصی که از واریز کامل به بعد "مشترک" نامیده می شود متعهد به پیگیری تکمیل پرونده و ثبت نام وی در دوره سفارش داده شده طبق جدول خدمات ثبت نام هستیم. از همین روست که توصیه می شود در قدم اول واریز نمائید تا هم تخفیف بیشتری گرفته و هم کارهای بعدی شما حتی در صورت فراموشیتان پیگیری شود.

 از طریق پنل کاربری شما بصورت مطمئن و بدور از خطر اسپم شدن ارتباطات ایمیلی می توانید با پشتیبانی ومدیر سایت ارتباط آنلاین دو طرفه داشته باشید و ضمن ارسال درخواستهای خود، نتیجه آنرا در پنل مشاهده و یا پیام مرتبط را در صندوق پیام خود مشاهده نمائید. برای آشنائی با بخشهای دیگر کنترل پنل می توانید در سایت عضو و به آن وارد شده یا فایل راهنمای آنرا دانلود  و  مطالعه نمائید.

کنترل پنل سایت دی وی فوریو بسیار کامل است بطوریکه هر شخص می تواند پرونده خود را در هر لحظه از شبانه روز مشاهده و  مدیریت نماید. همچنین رسیدهای ثبت نام هر دوره تا پایان آن دوره (حدود دو سال و بیشتر) در آن محل بایگانی می شود.

برای داشتن یک کنترل پنل باید ابتدا عضو سایت شد و بعد با نام کاربری و کلمه عبوری که خودتان هنگام عضو یت انتخاب نموده اید وارد آن شوید. هر زمان که نام کاربری/کلمه عبور را فراموش نمودید با کلیک روی این قسمت آنرا بازیابی می نمائید.

برای کار با اجزای مختلف کنترل پنل فایل تصویری در فرمت پی دی اف با حجمی حدود یک مگابایت تهیه شده است و برای دانلود آن می توانید روی این لینک راست کلیک و Save as نمائید. (لینک دانلود راهنمای تصویری کار با پنل کاربری).

جهت مشاهده پرسش و پاسخهای مرتبط دیگر می توانید به پرسش و پاسخ سایت مراجعه نمائید.

 

نمای کلی از پنل کاربری جهت ثبت مشخصات پرونده و واگذاری ثبت نام

Download manual دانلود راهنمای ثبت نام آنلاین لاتاری گرین کارت آمریکا خلاصه راهنمای مشخصات پنل کاربری بصورت تصویری زیر موجود است. جهت دانلود فایل راهنمای تصویری کامل کار با پنل کاربری، مربوط به مراحل آن بصورت فایل pdf اینجا و بصورت فایل تصویری زیپ شده اینجا را کلیک نمائید.

 

پس از ورود به سایت شما می توانید پنل کاربری زیر را مشاهده نمائید.

کار با این پنل بسیار آسان و بخشهای اصلی آن، به شرح زیر است.

1 = محل درج نام کاربری شما

2= پین کد، نام دوره معتبر برای ثبت نام، دکمه خروج از پنل

 محل درج اطلاعیه مهم مدیریت (کلیک نمائید تا مشاهده شود)

3 = وضعیت پرونده شامل فرم مشخصات، عکس و هزینه و رسید شما

پس از ثبت نام شما توسط ما، جهت دسترسی به کد تائیدی و رسید ثبت نام، روی کلمه موجود کلیک و رسید های خود را دانلود می کنید.

4= توصیه در مورد رعایت ترتیب تکمیل پرونده

5= تغییر و مشخصات فرم مشخصات و عکس: جهت تکمیل یا ویرایش فرم مشخصات و همچنین ارسال یا تغییر و درخواست بررسی عکس روی لینک مربوط به هرکدام در این قسمت کلیک و فرآیند را دنبال می کنید.

6=امور مالی: با لینک"پرداخت هزینه" واریز آنلاین را انجام و پس از آن حتما با لینک "ثبت فیش بانکی" و تماس تلفنی از واریز خود تائیدیه می گیرید.

با توجه به صدور و ایمیل صورتحساب همزمان با واریز شما در سایت، برای ثبت نام لاتاری نیاز به صدور صورتحساب ... نمی باشد.

پس از انجام موفق بندهای 5 و 6 ، در بند 3 بالا موارد متناظربه کامل مبدل می شود.

شرط انجام بررسی پرونده تائید فیش بانکی است.سوابق واریزها در پنل قابل مشاهده است.

 

7= تغییر مشخصات پنل: به جر نام کاربری شما باید برای تغییر احتمالی در ایمیل، شماره همراه یا رمز عبور به این قسمت مراجعه کنید.

به روز آوری همه این قسمتها در صورت تغییر،توصیه اکید ماست.

8= مرکز پیام و تماس: توصیه می کنیم افرادی که عضویت و پنل کاربری دارند حتما برای پیگیری امور خود از این قسمت استفاده نمایند و جوابیه پیگیری را نیز در صندوق پیام در همین قسمت مشاهده کنند. هر چند رونوشت جوابیه ایمیل می شود ولی به دلیل احتمال خطر اسپم شدن این مسیر مطمئن تر است.

9= راهنمای خلاصه مراحل شکل گیری پرونده شرح داده شده است.

 

ارسال شده در : جمعه 9 مهر 1395 :: مرتبط با موضوع : کار با پنل کاربری :: لینک ثابت