» کانال تلگرام

» 09193521954 

دفاتر ایران، دبی، ونکور کانادا آماده دریافت سفارشات مهاجرتی شما میباشد

 

پنل تکمیل مدارک و رسید
راهنمای تکمیل پرونده جدید یا تمدید
خبر و مطالب جدید "وبلاگ"
رضایت صد درصدی
مشترک شوید

جهت اطلاع از آخرین خبرها و پیوستن به کانال تلگرامی اینجا را کلیک کنید.

آی دی چت تلگرامی: ustravel@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

https://www.instagram.com/mohajerjan/

تقویم لاتاری گرین کارت
پذیرش مدارک همه ماهها
باز شدن سایت اداره مهاجرت برای ورود ثبت نامها شامگاه 11  مهر تا 16  آبان
موجود شدن رسید در پنل ثبت نامی مشترکان آبانماه
به روز آوری مدارک شهریور ماه
نتیجه 15 اردیبهشت

در صورت واریز زودتر هزینه کمتری می پردازید. این تقویم بر اساس قوانین فعلی و همچنین روال سالیانه بوده و هر گونه جزئیات و تغییرات در سایت اعلام می شود.
تغییر رمز
طبق روال معمول از کلیه کاربران محترم خواهشمند است دو نکته را مد نظر داشته باشند:

1-رمز کاربری خود را بصورت دوره ای تغییر دهند و چون میزبانی این سایت (هاستینگ) نیز تغییر یافته بهتر است این عمل اکنون انجام شود.
2- رمزی که انتخاب می کنید به هیچ رمز دیگر شما بخصوص اکانتهای مهمتان مثل ایمیل و ... یکی نباشد و اگر یکی بوده هر چه سریعتر هر دو رمز را تغییر دهید.

نکات بالا موارد امنیتی عمومی است که لازم دیدیم با توجه به افزایش آسیبهای اینترنت به شما آموزش داده و یاد آور شویم.
تماس
برترین مرکز ثبت نامی و دلایل ما. حتما مطالعه شود.
 
پیش گفتار
همانگونه که می دانید "گرین کارت آمریکا" به دارنده آن مجوز کار، زندگی و تحصیل و شهروندی کشور آمریکا را میدهد. روشهای مختلفی برای دریافت این گرین کارت وجود دارد که سهل الوصلترین آن به لحاظ شرایط، مالی و زمانی لاتاری است. بنا بر قوانین کشور آمریکا سالیانه تعدادی گرین کارت از طریق قرعه کشی به شهروندان برخی کشورها داده می شود. ایران نیز امسال در این لیست قرار داشته و درسالهای گذشته بیشترین آمار برندگان را نیز داشته است. این برنامه DV Lottery نام دارد.
 
هرچه به گوش شنیده ای، ما به چشم دیده ایم
تجربه ای بیش از 12 سال در ثبت نام لاتاری و هدایت برندگان در مرکز ما(دی وی فوریو-مهاجرجان-خاکی سابق)، به رایگان به دست نیامده است! شاید شما در بازی با کارت که بازی شانسی است به تجربه و فکر پشت بازی اندیشیده اید. انتخاب افراد در این فرآیند لاتاری قرعه کشی است ولی خود عمل ثبت نام که قرعه کشی نیست و بعبارتی هر کسی شاید بتواند ثبت نام کند ولی ثبت نام تخصص ماست.
ثبت نام لاتاری یک بازی نیست. رسیدن به یک نیاز یا یک گام بلندپروازانه در ایجاد تحولی بزرگ در زندگی است. از نظر قانونی یک فرآیند مهاجرتی است. دارای قواعد خاصی است. از تنظیم و چیدمان افراد فرم تا استاندارد نمودن عکس و نحوه وارد نمودن و زمان ثبت نام، همه و همه تحت قواعد خاص و مشخصی است. شما با اندک هزینه ای که برای ثبت نام به مرکز ما (مهاجرجان، دی وی فوریو، خاکی سابق) می دهید همه تجربه های ارزشمند ما را در خدمت افزایش شانس خود می گیرید و با مشاورانی چیره دست، شانس برنده شدن و ادامه مسیرتان را به طرز معجزه آسائی افزایش می دهید.هم در ثبت نام و هم در خدمات بعد از ثبت نام و قبولی تا رسیدن به آمریکا.
 رای پیر از بخت جوان به.
خود فرآیند لاتاری گرین کارت هر چند قرعه کشی است ولی توصیه می کنیم دیگر بقیه فرآیند را به دست تصادف ندهید. پس بدون معطلی به سایت ما سرزده و از خدمات کامل ما که به تجربه ثابت نموده نقش بی بدیلی در موفقیت شما دارد استفاده کنید: مشاهده خدمات ما در ثبت نام.  مشاهده خدمات ما بعد از برنده شدن شما

 
چراعاقل کند کاری که بازآرد پشیمانی
برای شما در خریدها و انتخابهای زندگی پیش آمده که بعد از خرید یا انتخابتان با دریافت اطلاعات کاملتر در آن مورد انگشت حسرت به دندان گزیدن گرفته و پشیمان شده اید. برخی موارد هم در زندگی بسیار مهم هستند. شاید همسر، انتخاب و خرید خانه ای که آرامش به شما بدهد و صد البته اینجا راهی است که تحویل بسیار مهم را برای زندگی شما خواهد داشت. حیف نیست فقط دوستان شما از تجارب و تخصص ما استفاده نموده باشند و شما در این رهگذر تنها بمانید. دوست دارید با دوستانتان که از تجارب ما استفاده نمودن و آسوده و کم هزینه و کم خطر این راه را طی نمودند آشنا شوید.
 پس به صفحه مشترکان قبلی ما خوش آمدید.جالب است بدانید برخی از این عزیزان الان در آمریکا در هدایت و راهنمائی و کمک به مشتریان ما داوطلب شده اند. به نظر می رسد اخلاقمداری و پشتیبانی در مرکز ما نمود عینی داشته است و تسری یافته است که به آن افتخار می کنیم.
 
مهم نیست کجا هستید مهم این است که با ما هستید.
خدمات سراسری در هر جای ایران و جهان (هر گونه خدمت، از ثبت نام تا خدمات بعد از قبولی و ...)
با پیشرفت فن آوری و ارتباطات هر روز رفاه و کیفیت بالائی را در زندگی تجربه می کنید.
نیاز نیست در تهران یا دبی باشید یا دفتر ونکور باشید. دو بستر امن و پیشرفته برای پیش ثبت نام و ارسال محتویات پرونده شما و تعامل با کارشناسان ما در نظر گرفته شده است. سایت اینترنتی و تلگرام.
پس از بررسی مدارک و تغییرات و استاندارسازی لازم همکاران ما ثبت نام صد در صد صحیح شما را در کوتاهترین زمان ممکن انجام و رسید معتبر در سایت اداره مهاجرت آمریکا را در اختیار شما قرار می دهند.
 
 
اگر با ما نباشید؟
با مطالعه و پرس و جوئی که شما نموده اید نمی توانیم حدس بزنیم که حتی یک درصد شما الان دیگر نمی خواهید با ما باشید. عقل و منطق حکم می کند شما ما را انتخاب کنید، هر چندانتخاب قبلی یا شاید اول شما نیز بوده ایم. دوست نداریم از جدائی صحبت کنیم و خواهان آشنائی و خدمتگزاری بیشتر به شما هستیم.
دوست نداریم شما را در حالی تصور کنیم اگر با ما نباشید موارد زیر برایتان پیش آید و شاید بدتر:
تنظیم استباه فرم یا عکس ودر قرعه شرکت ندادن Disqualify شدن. هر ساله 38 درصد فرمها بنا به آمار رسمی اداره مهاجرت به چنین سرنوشتی دچار می شوند.
عدم قبولی به دلیل اشتباه تنظیم شدن فرم.
عدم قبولی به دلیل استاندارد نبودن عکس.
عدم قبولی به دلیل عدم چینش درست افراد در فرم و تنظیم ناصحیح.
عدم استعلام بموقع نتیجه و از دست دادن نوبت کارهای ثبت نام و رد شدن حتی در صورت مصاحبه. (مرکز چک نتیجه را برای مشترکان انجام میدهد).
سردرگمی در صورت قبولی (خدمات بعد از قبولی را خواهید داشت)
اتلاف هزینه و وقت بسیار در صورت قبولی: مستقیما قبولیهای مرکز وارد چرخه خدمات بعد از قبولی تا رسیدن به آمریکا می شوند
نداشتن اطلاعات کافی اقتصادی، کاری و غیره از آمریکا و اتلاف وقت و هزینه: مشاوره داخل آمریکا و امور مربوطه نیز برای شما انجام می شود
از دست دادن ثبت نامهای سالهای بعدی. مشترکان مرکز هر ساله چندین بار و به راههای مختلف برای ثبت نام با تخفیف دوره بعد خبر می شوند. ثبت نام فقط حدود یکماه از سال است و به هیچ وجه تمدید نمی شود.
از دست دادن گزینه راههای سهل الوصول مهاجرت غیر از لاتاری(مرکز سایر گزینه ها مثل ویزای شغلی و غیره حتی برای کشورهای مختلف را نیز به شما در زمانهای مشخص معرفی می کند.)
و...
ولی اگه دست های شما دست ما رو گرفته و آری گویند همه چیز حتی برنده شدن و رفتن به آمریکا "کاری نداره".
 
باز هم آسانتر
من وقت زیادی ندارم ولی دقت نیاز دارم، سایت برام یکم سخته و راه آسونتر میخوام، میخوام با گوشی همراهم فقط ثبت نام کنم و...
فقط کافیه اپلیکیشن تلگرام روی گوشیتون نصب باشه، از مشخصات فرم مشخصات تا حتی تهیه عکس و همه چیز حتی پرداخت ها رو براتون روی تلگرامتون قرار دادیم. از این راحت تر، سریعتر چی؟ دقتش رو هم که ما تضمین می کنیم. رسیدی که به شما تحویل داده میشه بعنوان حسن انجام کار میتونید در سایت اداره مهاجرت چکش کنید.
 لینک کانال تلگرام ما
آی دی چت تلگرام ما: @ustravel
توصیه ما: بهتر است از سیستم سایت استفاده کنید. تفاوت این دو سیستم در این است که با نام کاربری و رمز عبوری که در سایت انتخاب می کنید در هر لحظه از شبانه روز می توانید به مدارک خود دسترسی داشته باشید. ولی در تلگرام به واسطه کاربر ما به این مهم دست پیدا می کنید.
 
قیصر امین پور: "ناگهان چقدر روز دیر می شود"
خیلی از کارهایتان را می توانید فردا، پس فردا و حتی یکماه دیگر انجام دهید ولی ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا چند روز دیگر تمام می شود.
شاید امسال شانستان باشد، هر کاری دارید کنار بگذارید و ضمن مراجعه به سایت ثبت نام کنید، الان موقع یک کلیک طلائی در زندگی شماست: لینک راهنما
 
چرا تردید دارید؟ در برخی موارد باید دست و دل باز بود. رفاه  و ترقی آینده شما و خانواده تان در این چند روز کوتاه زندگی بهای کمی ندارد. همین الان به ما بپیوندید تا با تعامل با یکدیگر کمک کنیم تا آینده ای دلخواه خود داشته باشید. فقط کافی است در سایت عضو شوید و هر چه سریعتر تکمیل پرونده کنید.
 لینک عضویت در سیستم ثبت نامی 
لینک دانلود فایل راهنمای پنل :pdf
 
 
یک پاداش و یادگاری ماندگار اگر ...
به دوستان خود تجربه و البته تخفیف ما را هدیه داده و خود نیز پاداش بگیرید.
چنانچه دوست شما با معرفی شما در مرکز ما ثبت نام کند هم به وی به واسطه اینکه شما او را معرفی نموده اید تخفیف در هزینه داده میشود و هم به شما بعنوان معرف پاداش ثبت می شود. البته لطفی که شما در حق دوست خود در معرفی سرویسی ارزشمند می کنید قابل توصیف نیست. ما نیز با مشتریمداری خود پاسداشت لطف شما هستیم.
 
لینکهای دیگر سایت های ما:
ثبت نام لاتاری:  www.mohajerjan.com
مهاجرت به روشهای دیگر: www.regdv.com
آدرس لینک دوم سایت لاتاری : کلیک
 
صدای پرمهر شما شنیدن دارد
تماس با ما : 09193521954 -09355545125  ترجیحاً ساعات 9-12صبح و 6-9 عصر
 

تلگرام: کانال(برای اطلاع رسانی و راهنمائر در کانال عضو شده و تخفیف بگیرید)
http://telegram.me/ustravelme
@ustravelme
جهت چت در تلگرام آی دی زیر را اضافه نمائید:
@ustravel
یا روی لینک زیر در مرورگرتان کلیک کنید:
http://telegram.me/ustravel
 
 
 
 
 

ارسال شده در : پنجشنبه 6 آبان 1395 :: مرتبط با موضوع : اطلاعیه فوری :: لینک ثابت